Kaunistatud LED-lamp – Viljaring

110,00

Puidust Viljaringi motiiviga valgusti, valmistatud käsitööna. RBG LED, 12 erinevat värvi valgust, 4 erineva reziimiga, valguse intensiivsus reguleeritav puldiga.

Sobib nii elutuppa atmosfääri loomiseks kui ka lasetuppa öölambiks. Seinakinnitus on haagiga ja lisatud lambiga kaasa.​

Puidust Viljaringi motiiviga valgusti, mis valmistatud käsitööna. Sobib elutuppa atmosfääri loomiseks, kuid ka lasetuppa öölambiks. Seinakinnitus on haagiga ja lisatud lambiga kaasa.​

Kahjuks on veel välja selgitamata, kuidas viljaringid tekivad. On vaid selge, et mingisugused elektrilised impulsid või radiatsioon mängivad selles oma osa. Viljaringid, mis põldudele ilmuvad, on keeruliselt kodeeritud sõnumid, mille jäljendamine isegi arvutiprogrammides on osutunud keerukaks. Usutakse, et viljaringid, mis põldudele ilmuvad on mõeldud inimestele mingi teatud sõnumi või info edastamiseks. Ühtlasi arvatakse, et olendid, kes viljaringid meile jätavad, ei soovi otsest kontakti inimmassiga, sest me pole selliseks suhtluseks veel valmis.

Ajaga on muutunud viljaringide sümboolika ja maetmaatiline geomeetrika aina keerukamaks, justkui saadetakse meile aina rohkem universumi saladusi, millest õppida, areneda ja kasvada.

Viljaringide sõnumid usutakse olevat vaimsed õpetused, juhised, hoiatused või kaitsva toimega.

Lambis on kasutatud RBG LED-riba, 12 erinevat värvi valgust, 4 erineva reziimiga, valguse intensiivsus on puldiga reguleeritav.

 

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kaunistatud LED-lamp – Viljaring”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga