Kaunistatud LED-lamp – Unenäopüüdja

150,00

Puidust Unenäopüüdja motiiviga valgusti, valmistatud käsitööna. RBG LED, 12 erinevat värvi valgust, 4 erineva reziimiga, valguse intensiivsus reguleeritav.

Sobib nii elutuppa atmosfääri loomiseks kui ka lasetuppa öölambiks. Seinakinnitus on haagiga ja lisatud lambiga kaasa.​

Unenäopüüdjaid on juba väga ammu indiaanlaste poolt kasutatud selleks, et püüda kinni kõik halvad unenäod. Neid peetakse ka väe allikaks, millest võib koguda tarkust, mis omakorda õpetab meile, kuidas näha ette tulevikku ja mõista oma unenägude tähendusi.

Tark indiaani rahvas leidis mediteerides ja loodusega kooskõlas elades loodusega vastastikuse mõistmise. Unenägude mõistmiseks ning oma aurakeha ja vaimu kaitseks leidsidki indiaanlased, et nahast ja nööridest põimitud ämblikuvõrk täidab seda eesmärki. Unenäopüüdja riputati voodi kohale või selle lähedusse.

Indiaanlased usuvad, et võrk ei lase kurje vaime läbi ja päästab magajat õudusunenägude ja luupaindajate eest. Võrku kinni jäänud halvad unenäod lahustuvad hommikustes päikesekiirtes, samal ajal kui head prohvetlikud unenäod libisevad läbi võrgu, mööda nööre magajani.

Unenäopüüdja kaitseb halbade vaimude ja luupainajate eest meid siis, kui magame. Magamise ajal on meie energeetiline keha avatud ning vastuvõtlik igasugustele mõjutustele ja manipulatsioonidele. Seetõttu on alati hea oma magamistuppa või laste magamistuppa riputada unenäopüüdja.

Lisaks aitab unenäopüüdja sul vastu võtta selgemaid sõnumeid alateadvuselt ning neid unenägusid ka paremini meelde jätta. Unenäopüüdja aitab sul tagada rahulikuma une ning kaitseb sinu aurakeha.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Kaunistatud LED-lamp – Unenäopüüdja”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga