LED-lamp – Tšakrad

550,00

Puidust Tšakra sümbolitega valgusti, valmistatud käsitööna. RBG LED, 12 erinevat värvi valgust, 4 erineva reziimiga, valguse intensiivsus reguleeritav puldiga.

Sobib nii elutuppa atmosfääri loomiseks, teraapiatuppa energeetiliseks tervenduseks ning joogasaali.

Meil kõigil on sama tüüpi füüsiline keha, mis haigestub ja terveneb teistega samadel põhjustel. Me kogeme ühesuguseid emotsioaanlseid ja vaimseid kriise, mis on tavalised inimlike läbielamiste puhul. Kui asi puudutab meie vaimu ja keha tervist, siis pole meis erinevusi.

Kõik elav tuikab energiast ja kogu see energia sisaldab endas informatsiooni. Energeetilise meditsiiniga tegelejad usuvad, et inimese energiaväli sisaldab ja peegeldab iga inimesi energiat. See ümbritseb meid ja hoiab meie emotsionaalset energiat, mille on tekitanud sisemised ja välised elamused – nii positiivsed, kui ka negatiivsed. See emotsionaalne jõud mõjutab füüsilisi kudesid meie kehas.

Ida religioossete õpetuste järgi on inimkehas seitse energiakeskust. Iga energiakeskus sisaldab endas universaalset vaimset õppetükki, mille peame kõrgemale teadvustasandile liikudes selgeks õppima.

Tšakrasüsteem kirjeldab arhetüüpselt indiviidi küpsemist läbi seitsme erineva astme. Tšakrad asetsevad üksteise kohal, ulatudes selgroo alumisest otsast kuni pealeni, mis viitab sellele, et me läheneme jumalikule, tulles järk-järgult toime füüsilise maailma peibutava külgetõmbega. igal järjestikusel astmel hakkame üha selgemini mõistma isiklikku ja vaimset jõudu, sest iga tšakra sümboliseerib vaimset õppetükki või väljakutset, mis on kõigi inimolendite jaoks ühesugune. Iga tšakra õppetüki omandanud, saavutab inimene jõu ja enesetunnetuse, mis liitub üheks tervikuks tema vaimuga, aidates tal liikuda edasi vaimsele teadlikkusele viival rajal.

 

Esimene tšakra: materiaalse maailmaga seotud õppetunnid.

Teine tšakra: seksuaalsuse, töö ja füsiliste ihadega seotud õppetunnid.

Kolmas tšakra: ego, isiksuse ja enese lugupidamisega seotud õppetunnid.

Neljas tšakra: armastuse, andestamise ja kaastundega seotud õppetunnid.

Viies tšakra: tahte ja eneseväljendusega seotud õppetunnid.

Kuues tšakra: mõistuse, intuitsiooni, kaemuse ja tarkusega seotud õppetunnid.

Seitsmes tšakra: vaimsusega seotud õppetunnid.

Täpsemalt iga energiakeskusega seotud õppetundide ja õpetuste kohta ning tšakralambi kasutamise, valmimise ja tervendamise kohta saad lugeda juba klikates siia.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “LED-lamp – Tšakrad”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga