Uus!

SALVEI TÕRVIK “Lilla Unistus”

14,60

Valge salvei tõlvik mille nimi on “Unistus”. See kõlab positiivselt, eks? Lillede imeline lõhn koos valge salveiga loob tõeliselt imelise õhkkonna. Tõlvikut võid põletada meditatsiooniks või kindla ala puhastamiseks.

Pakendus 1 tõlvik.

1 laos

Tootekood: SmudgeS-47 Kategooria:

Kust tuleb salveiga tossutamine?

Tossutamise rituaal pärineb põlisameeriklastelt. Nad põletavad ravimtaimi, et luua ühendus vaimse maailmaga. Nad teevad seda ka kurjade energiate hajutamiseks ja heade energiate esilekutsumiseks. Nii puhastasid nad eluruumid ja isegi inimesed halvast energiast. Rituaalne tossutamine on leidnud tee ka Euroopasse, kuigi me tavaliselt selle toiminguga vaime välja ei kutsu. Siin on peamiselt tossutamine selleks, et soovimatuid lõhnu ehk õhku puhastada ja negatiivsust välja tõrjuda. Ühtlasi kasutatakse salveiga tossutamist meditatsiooni eel ruumi ja iseenda energeetiliseks puhastamiseks või selle ajal, et hoida vaimset tasakaalu.

Salvei on kõige tuntum ürt, millega tossutada. Seda seetõttu, et sellel on palju positiivseid mõjusid. Näiteks puhastab see siseruumides õhku, mis eemaldab lisaks ka negatiivsed energiad. See aitab lõõgastuda ja parandab oluliselt und. See võtab stressi ära ja tõstab meeleolu. Selle vaimne mõju on meelitada häid mõtteid ja tuua positiivsust.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “SALVEI TÕRVIK “Lilla Unistus””

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga