SALVEI tõrvik

9,90

6 laos

Kategooria:

Salveid kasutatakse rituaalides ja kodu ning iseenda energeetiliselt puhastamiseks või üldiselt vibratsioonide tõstmiseks. Salvei on taim, mis toob pikka iga ning head tervist, ta pole mitte ainult elupäästja, vaid ka elu andja, sest ta teeb oma aroomiga kõik viljakaks. Ja just seetõttu peetakse seda taime pühaks. Lisaks on sellel imeline aroom.

Salvei puhastab keskkonda ja kaitseb kodu ja ka sind ennast. Põlemisel tekib suits ja see loob nii sinu sees kui sinu ümber tasakaalu ning puhastab keha ja vaimu negatiivsetest vaimudest, tunnetest ja isegi mõtetest. Salvei põletamine võib aidata leevendada muremõtteid, meelt avardada, negatiivseid mõtteid ja tundeid puhastada ning vaimu stressist vabastada. Suits puhastab negatiivse energia ja meelitab ligi positiivset energiat.

Salvei lõhn stimuleerib ka otseselt sinu närvisüsteemi. Nimelt on tänapäeva teadusega tõestatud, et salvei aitab vähendada väsimust, kurnatust ja apaatiat, annab vaimu energiat, parandab mälu ning vähendab ka ärevust ja depressiooni.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “SALVEI tõrvik”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga