PALO SANTO püha puu tõrvik

7,90

Kimbus on 3-4 Palo Santo puu halgu suuruses umbes 9-10 cm

Kategooria:

See Lõuna-Ameerikast pärit püha puu on väga laialdaselt kasutuses olnud maagiline puu, millel on tervendav ja puhastav vägi ning mille ajalugu läheb nii kaugele, kui Inkadeni välja. Kõik, millega Palo Santo puu põletamisel tekkinud suits kokku puutub saab võimsalt väestatud ja puhastatud, laetud positiivse energiaga, puhastatud negatiivsest energiast. Samuti toob Palo Santo puu spirituaalset tervendust.

Amazonase metsade hõimud on kasutanud Palo Santo puu suitsu külmetushaiguste, gripi, astma, ärevuse, stressi ja emotsionaalse valu leevendamiseks.

Teaduslikult on nüüdseks mitmete uurimustöödega kinnitatud, et Palo Santo puu sisaldab limoneeni ja a-trepineoolterpeeni, mida kusjuures eeterlikes õlides samuti on leida. Need kaks komponenti on tugevad põletikuvastased ühendid, mis reguleerivad immuunsüsteemi ja toimivad antioksüdantidena, mis on tõhus vabade radikaalide vastu võitmisel ja stressi ning pea– ja kõhuvalu leevendamisel.

Palo Santo aroom stimuleerib aju sellist osa, mis lülitab kehas sisse lõõgastumisreaktsiooni. Seejärel stimuleerib ta sinu vereringesüsteemi ning nii koged sa vaimset ja emotsionaalset selgust ning rahu tunnet.

Palo Santo põletamine loob seega meeldiva ja rahustava keskkonna mitte ainult sinu kehas ja vaimus vaid ka sinu kodu energeetikas. Puhastades selle negatiivsusest ning laadides positiivsega. Palo Santo tõesti tõstab kogu sinu keskkonna energeetilist vibratsiooni ning seetõttu on seda ideaalne kasutada just enne rituaalset tegevust või meditatsiooni. See hoiab sinu energiad maandatud ja puhtad, mis omakorda aitab sul jõuda parema ühenduseni oma Kõrgem Minaga.

Palo Santo põlemisest tekkinud tuhk kogu kokku ning sellest saad sa hiljem valmistada musta soola, mida teisiti teatakse ka kui nõiasoola.

Palo Santo kui ohustatud puu

Palju on viimasel ajal räägitud sellest, et Palo Santo puu on väljasuremisohus. Tegelikkuses on Palo Santo puud kahte liiki. Üks neist on Bulnesia Sarmientoi, mis on kuulutatud aastal 2018 ohustatud liigiks ning mis kasvab looduses vabalt. Bulnesia Sarmientoi puud ei müüda ning sellest ei valmistata viirukeid ega muud taolist. Seda liiki Püha Puud võib leida muuhulgas näiteks Argentiinas ja Boliivias.

Miks on Bulnesia Sarmientoi väljasuremisohus on seetõttu, et need samad kuivad metsad, kus see puu kasvab, hävib vaikselt. Mitte seetõttu, et suurkosporatsioonid seda Palo Santost puhtaks imeksid, vaid seetõttu, et nendesse kuivadesse metsadesse on tekkinud tohutu inimasustus, mis imeb välja toitained ja võimalused nende metsade püsima jäämisel.

Teine liik, mida meie müüme, on Bursera Graveloens, mis ei ole ohustatud liik ning mis kasvab näiteks MehhikosVenetsueelas, Guatemaalas, Kolumbias ja muudes sarnastes riikides, kus on kuiv troopiline mets.

Sul võib olla praegu tekkinud küsimus, et kas on võimalik varustada tervet maailma vaid maha langenud Palo Santo puudest?

Vastus sellele palatavale küsimusele on: JAH!

Palo Santo puu on näiteks Peruu’s Mangamanguilla metsas domineeriv puuliik ning sellest metsast leiad sa rohkem, kui külluslikult Palo Santo maha langenuid puid. Küsimus siin peaks pigem seisnema selles, kas Palo Santo, mida sa ostad on kuidagi kunstlikult kasvatatud angaarides lampide all või on ta tõesti tulnud usaldusväärsest allikast, kus kõigile asjaosalistele makstakse väärilist tasu.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “PALO SANTO püha puu tõrvik”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga