OPAAL poolvääriskivi tipp

12,90

Opaal võimendab sinu omadusi, olenemata sellest, kas need tunnused on head või halvad. See kristall toob need omadused transformeerimiseks pinnale. See aitab suurendada sinu eneseväärtuse tunnet, enesekindlust ja enesehinnangut ning aitab mõista kogu oma potentsiaali. See on kerguse ja spontaansuse kristall, mis stimuleerib originaalsust ja dünaamilist loovust, ärgitades huvi kunstide vastu ja aidates pääseda tõelisel minal pinnale. See on karmakivi, mis julgustab positiivseid emotsioone välja elama ning õpetab, et see mille sa annad endast välismaailma, tuleb sulle ka tagasi.

Opaal on õigluse ja harmoonia esindaja ning ohtlikes olukordades toimib ta kaitsva kivina. Usutakse ka, et opaal aitab neid inimesi, kellel on erinevad sõltuvused, ärgitades neid vastutust võtma oma tegude eest ning taastama kontrolli oma elu üle.

1 laos

Kategooria:

Opaal on oktoobri kuu sünnikivi. See on ka kivi, mida kingitakse 14. abieluaasta tähistamiseks. Arvatakse, et nimi opaal tuleneb sanskriti keelest upala, mis tähendab “vääriskivi”. Usutakse, et opaal on hea õnne kivi ning, et opaal muudab inimese teatud viisil nähtamatuks kurjadele silmadele, kui ta seda soovib. Sel põhjusel nimetati seda Patronus forumiks ehk varaste patrooniks.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “OPAAL poolvääriskivi tipp”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga