LED-lamp – Yin-Yang

95,00

Yin-Yang on iidne Taoismi sümbol, millele vaadates mõistab igaüks, et selle põhiline eesmärk on säilitada tasakaal. Yin-Yang seisab hea kahe täielikult vastanduva, kuid ühiselt eksisteeriva pooluse vahel. Ometi läheb selle sümboli tähendus tegelikkuses palju sügavamale.

Yin sümboliseerib siin naiselikku energiat, mis on tume, külm, negatiivne, märg ja raske või tugev. Yin on Kuu. Yang on selle vastand, sümboliseerides sooja, valget, positiivset, kuiva, pehmet ja mehelikku energiat. Yang on Päike. Ja kuigi nad on mõnes mõttes vastandid, esineb mõlema energia sees natukene teist, et säiliks tasakaal ning teineteise mõistmine.

Yin-Yang õpetab meile ning toob meile teadmisi ja mõistmist sellest, et ei ole olemas head ega halba. Kõik lihtsalt on ning igas halvas on miskit head ja vastupidi. Yin-Yang sümboliseerib aktsepteerimist ning elule avanemist, vastu võtmist ning lihtsalt olemist igas hetkes, mis meile siin reaalsuses on antud.

S-kujuline lõige sümboli keskel räägib loo liikumisest, kasvamisest ning teineteisest sõltumisest. Kui Yin lükkab eest Yang’i, lükkab Yang omakorda Yin’i. See on sümbol lõpmatusest liikumisest ning üksteisele toetamisest, suunamisest ja utsitamisest.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “LED-lamp – Yin-Yang”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga