KADAKA TÕRVIK roosi ja lavendliga

12,00

Kadaka tõlvik on ideaalne kodu ja iseenda energeetiliseks puhastamiseks ja tasakaalustamiseks.

Roosi ja lavendli nüanss lisab armastust ja sisemist rahu.

 

 

Kategooria:

Kasutamisala: kodu energeetiliseks puhastamiseks, atmosfääri loomiseks ja rituaalides.

Kasutamine: Süüta tõlvik küünla või tiku leegist, järgides ohutusnõudeid. Alusta kodu puhastamist välisuksest ning liigu vastupäeva suitsutades läbi kõik nurgad, seinaääred, peeglid ja aknad. Ava aknad ja uksed, kui ring on täis saanud ja oled jõudnud tagasi alguspunkti. Lase õhul liikuda ning kanda välja kogu negatiivne ja seismajäänud energia. Kodu energeetiliseks laadimiseks liigu päripäeva, alustades peauksest.

Rituaalimaagias kasutamisne: Süüta tõlvik küünlaleegist või tiku leegist, hajuta suitsu enda ümber ning altarile, keskendudes oma väekeskusele hinga sisse Kadaka aroomi ning alusta rituaaliga.

Õpetuse, kuidas iseennast või oma kodu energeetiliselt puhastada, leiad klikates siia.

Kadakas pärineb Saaremaalt. Pakendis on üks tõlvik kuhu kuulub kaks Kadaka puutükki, lavendlit ja roosiõisi. Piltidel on illustreeriv tähendus, buketid võivad teineteisest veidi erineda.

Kadakas puhastab negatiivse energia ning õnnistab kõrgete sagedustega kõike, millega tegeled. Isegi sinu mõtteid ning ideid, mis ole veel ehk välismaailma väljendust leidnud. Kadakas on edenemise ja õnnestumiste puu, mis aitab kaotada hirmu ja ebakindluse, tuues sind maa peale, et saaksid enda väärtust täiuslikult tunnetada.

Roos väestab sind armastuse ning mõistmisega, on seotud samuti iseenda väärtuse mõistmisega. Samuti kasutatakse roosi õisi suitsutades viirukina või üldiselt rituaalides. Ühtlasi stimuleerib roos seksuaalset iha ja kirge. Roosi eeterlik õli on näiteks aastatuhandeid tagasi kasutatud kui afrodisiaaki, sest see stimuleeriv erootilist mõju. Kui soovid saada paremat selgeltnägemise või -kuulmise võimet, peaks roos olema sinu praktika osa, sest just vaimseid võimeid ta samuti stimuleerib ning aitab arendada läbi intuitsiooni tundma õppimise.

Lavendel on see vajalik taim, mis kaotab kurvameelsuse ning muudab sinu mõtted selgemaks. Läbi lavendli aroomi on sul võimalik ennast palju paremini väljendada ning oma süda tõele avada. Ka on teada, et just lavendel aitab ühendust saada vaimumaailmaga, seega ülemeelelised kogemused on garanteeritud. Nagu kõik eelpool nimetatud taimed, meelitab ka lavendel ligi armastust ning lõhub blokeerivaid käitumismustreid ning mõttemustreid.

Eelpool mainitud taimede koosmõju on loodud ideaalne tööriist, et iseennast, oma kodu või kontrorit energeetiliselt puhastada või, et viia läbi rituaale, mis on seotud armastuse, mõistmise, selgete vastuse saamisega iseendas ja vaimumaailmast, rahu, harmoonia, andeks andmise ning vanast lahti laskmiseks.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “KADAKA TÕRVIK roosi ja lavendliga”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga