Uus!

Glam&Soul Subscription BOX – JUULI

45,00

Igas karbis on vähemalt 6–8 valitud eset: kristallehted, poolvääriskivid, aroomiteraapiaga seonduvad esemed, kodukaunistused ja muid vaimseid tööriistu – kõik mõeldud sinu keha, vaimu ja hinge rahustamiseks tasakaalustamiseks ja hingelise potentsiaali välja toomiseks.

6 laos

Kategooria:

Iga karbike sisaldab õppematerjali, mis aitab sul oma karbi sisust aru saada ja oma teekonnal sind aidata.

Igas karbis on vähemalt 6–8 valitud eset: kristallehted, poolvääriskivid, aroomiteraapiaga seonduvad esemed, kodukaunistused ja muid vaimseid tööriistu – kõik mõeldud sinu keha, vaimu ja hinge rahustamiseks tasakaalustamiseks ja hingelise potentsiaali välja toomiseks.an

Ma ei paku sulle ainult tööriistu vaid ka õpetame sulle, kuidas neid kasutada. Seetõttu on iga kastiga kaasas minu poolt kujundatud teabeleht, kus on loetletud iga karbis sisalduva asja omadused ja võimalikud kasutusalad.

See karbitäieke on peaaegu nagu sinu isiklik vaimne juhendaja, kes on kogu aeg sinuga igal pool kaasas õpetamas sind oma tõelise minaga ühenduse loomiseks ja aitamas sul oma tasakaalu ja rahu keset leida.

Aeg unustada kasvõi natukeseks kogu see muu piiksuv ja nõudlik maailm. Aeg on keskenduda ainult sulle endale! Luba ennast tunda tasakaalus, hellita ennast ja tuleta meelde, et sa ei vääri muud kui vaid kõike kõige parimat.

Lõppude lõpuks – pole mitte midagi sinu elus rahuldust pakkuvamat, kui see uskumus.

 

Juuli kuu Glam&Soul Subscription BOX sisaldab:

-Käevõru

-teeküünlad 2tk

-rituaali küünlad 2tk

-vannisool 30ml

-vannipomm

-ripats

-viiruk 2tk

-moon 1tk

-lavendli oks 2tk

-hematiit poleeritud 2tk

-merekarp 1tk

-kadaka tõrvik 1tk

 

Paki sisu võib veidi erineda käevõrude ja ripatsite suhtes. Valin sinu pakki personaalselt just selle talismani ja ehte, mida hetkel enim vajad.

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “Glam&Soul Subscription BOX – JUULI”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga