Eneseanalüüs

Usun, et selleks, et tänapäevases pöörases maailmas jõudsalt areneda, peab inimene kogu oma väe ja Mina-isiksuse nii-öelda lauale tooma; oma isikupära, huumorimeele ja mis kõige tähtsam – oma südame. Olles ise teekonnal iseenda avastamisel, leidsin üha enam, et minu tõeline olemus ja vägi peitub just sinu edasi aitamisel ja toetamisel. Minu süda ja hing elab selle nimel, et töötada läbi raamatuid ning tekste ja välja töötada viise, kuidas kõik oma teadmised kombineerida oma kogemusega ja tuua need siis sinuni lihtsustatud kujul, tuhandeid kordi kiiremini, kuivõrd need jõudsid minuni. Siin ongi väike kogu kõikidest neist, mis aitasid minul mõista, mida ma elult tahan, kes ma olen ning kuhu ma lähen. Olen kindel, et sinulegi on neist abi, sest vahel on self-help ainuke aspekt, millel loota saad.

Aktsepteerimine

On raske mõista, miks valusad kogemused meiega juhtuvad. Kui sina tunned, et on midagi raskesti aktsepteeritavat juhtunud, aitab see tööleht sul mõista, miks see nii kõik läks.

Andestus

Kellelegi või millelegi andestamine ei ole lihtne. Eduka andestuse põhiline komponent peitub selle olukorra mõistmises. Saaksid teha analüüsi ning siis andestada ja elada õnnelikumat elu.

Shopping Cart (0)

Ostukorv