Sisemise väe lahtilukustamise rituaal

Momendil tunneb vist enamik meist, et oleme kuidagi lukus, energia ei voola ja loovus on maksimaalselt kinni. Kui sinagi tunned ennast nii, siis on see väe lahtilukustamise rituaal just see, mida võiksid proovida.

Mida selleks tarvis on?

Mitte väga palju. Kõigest:

Must loitsu küünal – Sümboliseerimaks Maa energiat
Punane loitsu küünal – Sümboliseerimaks Kosmose energiat
Väge väljapoole peegeldavat loitsuküünalt
Roosa kvarts
PaloSanto viiruk
Kuumaalus
Tikud

Kuidas rituaal läbi viia?

Edasi on asi väga lihtne. Sisuliselt saab igaüks sellega kergesti hakkama ning õnneks on see energeetiliselt täiesti ohutu. Ainukene ohufaktor seisneb selles, et küünlaid ei tohi järelvalveta jätta ega paigutada neid kergesti süttivate materjalide lähedusse.

Aseta kõik vajalikud vahendid puhtale pinnale. Hea, kui pind on eelnevalt puhastatud ning sisse õnnistatud altariõliga, et ainult kõrged sagedused oleksid maagiaruumis.

Roosa kvarts on vajalik, sest hoiab armastavad ning mõistvat ruumi sinu ja rituaali jaoks.

Süüta tiku või mõne teise küünla leegist PaloSanto puu või viiruk ning õnnista end selle tossuga sisse. Puhasta energiaväli ka ruumis, kujutledes kuidas toss levib kõikjale ning puhastab negatiivsest ja seisnud energiast kogu ruumi.

Keera omavahel kokku Maa ja Kosmose energiaid sümboliseerivad loitsuküünlad. Keerutades kujutle, kuidas avad kanalid Maa keskmesse ning Kosmose nullpunktivälja energiate ammutamiseks ja segunemiseks oma kehas. Kinnita kokku keerutades endale, et need kanalid on igavesti sinu vaba voli järgi kasutatavad. Sina valid aja ja koha mil nad avad või sulged. Kinnita kokku keeratud küünlad kuumakindlale alusele.

Süüta kõigepealt Sisemist Väge peegeldav küünal ning seejärel Maa ja Kosmose energiaid sümboliseeriv küünal. Jälgi, kuidas küünlaleek Kosmose ja Maa energia vahel töötab. Pane tähele, kuidas ta põleb. Kas nad tõmbuvad teineteise suunas või hoopiski põrkuvad? Millal on leek kõige suurem, millal see praksub või on väike? Pane tähele oma tundeid, kirjuta need paberile.

Küsi endalt, kuidas on seotud selle küünlaleegi põlemine sinu elu olukordadega, mida tahab leek sulle näidata?

Sulge oma silmad ning hinga sügavalt sisse. Tunneta, kuidas tume Maa energia tuleb sinu jalataldadest sisse ning täidab kogu sinu keha. Tunneta, kuidas sinu keha muutub raskemaks ning kuidas turvatunne ja tasakaalukus täidab sind. Seejärel tunneta, kuidas sinu pealaest purskab välja valge valguskiir, otse Universumi nullpunktivälja. Sealt hakkab sinu kehasse voolama valget valguse energiat, selguse, tugevuse, julguse ja usaldamise energiat. See seguneb Maa tumeda energiaga ning sinu minapilt muutub selgemaks, täpsemaks, loogilisemaks.

Kirjuta üles kõik sensatsioonid, kõik tajud, nägemused ja mõttesähvatused. Nendel on hiljem sinu elus väga oluline roll. Järelejäänud Maa ja Kosmose energia küünlajäägid tuleb matta Ida ilmakaarde. Väe peegelduse küünal tuleb jätta põlema ning asetada enda voodi kõrvale. Küünlaleeki vaadates uinu ning palu sellel leegil heita valgust sinu väele, annetele ja võimetele.

Hommikul, kui oled näinud unenägusid, tuleb need koheselt üles kirjutada. Nendel on samuti hiljem sinu elus oluline sõnum või roll.

Enamiku selleks rituaaliks vajaliku saad lihtsalt ja kiirelt tellida meie e-poest. Tootevaliku leiad, kui klikkad ülevalpool väljatoodud allajoonitud toodetele.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart (0)

Ostukorv