Lahkuminekust ülesaamise rituaal

Energeetiliste sidemete lõikamise rituaal

Kui sa kedagi sügavalt ja siiralt armastad, võib lahkuminek tunda justkui osake sinu hingest on tükkideks kistud. Lahkuminekud pole lihtsalt emotsionaalne piin, neid on võimalik tunda füüsiliselt – peavaludena, südamesse löövate valupistetena, hingamisraskustena või paljudel muudel viisidelgi.

Kõike valusam lahkuminek on selline, kus inimene ühel hetkel on sinu parim sõber, partner, usaldusisik ja teisel hetkel tundub ta täiesti võõras, külm ning pahatahtlik. Sellel hetkel, kui mõistad, et armastus on ühelt või teiselt poolt otsa saanud, sisened sa leinaprotsessi. Kui leinast end läbi töötad ja pead oma igapäevase rutiini ümber seadistama võid tunda end segaduses ning depressioonis. See kõik on täiesti normaalne, kuid ilma kindlate oskuste ning tööriistadeta võid leida end ka aastaid hiljem depressioonis ning igatsemas oma lahkunud lähedast. See juba ei ole normaalsus selles mõttes, et lein ei pea kestma nii kaua.

Küsimus siis ongi, et kuidas sellest leinast nii läbi minna, et see osaks sinust ei saaks? Kuidas toimida nii, et partneri või sõbranna kohta sinu elus ei täidaks lein ja valusad mälestused temast? Nõiad kasutavad selleks väga tõhusat energeetiliste niitide läbilõikamise meetodit. See on rituaal, mis aitab leevendada, lahti lasta ja tervendada kellegagi seotud emotsionaalset valu. Samuti on selle rituaali üks kingitus ka see, et sinu ellu tuleb inimene, kes võtab positiivse rolli ning täidab selle vajaduse tühimiku.

Harvadel juhtudel toob see rituaal tagasi ka lähedase, kelle pärast südant valutate. Ometi ei tohi rituaali tegemise ajal olla see eesmärgiks. Eesmärk on vabastada valu ning lein ja liikuda eluga edasi, ülejäänu matemaatika sinu eluvõrrandis teeb juba universum.

Kui sa soovid oma ellu armastust, tuleb sul alati enne seda lõpetada ära kõik suhted, mis on jäänud minevikku. Sinu juuksedki ei kasva jõudsalt, kui nende lõpud on katkised. Juusteotste lõikamine võib olla ebameeldiv, kuid samas annab see alati funki juurde ja juuksed on elujõulisemad.

See rituaal nõuab sinult väga palju iseenda peegeldamist ja ausust, rituaali käigus võivab üles kerkida igasugu emotsioonid ning nendel tuleb lasta voolata, see ongi ausus. Ausus iseenda vastu ning aktsepteerimine, et sinu olukord on praegu selline. See rituaal annab alati suuri ja üllatavalt positiivseid tulemusi, see on tõeliselt tõhus.

Energeetiliste ühenduste lõikamine on rituaal, mille eesmärgiks on energeetiline puhastus, et aidata sul eraldada ennast nendest mürgistest inimestest, minevikust või isegi kogemustest, mis on sinu elus toimunud. Enamik nõidasid aga kasutab seda rituaali just nimelt lahkuminekute puhastamiseks, et oleks võimalik positiivsemal noodil edasi liikuda. Kannatada ei ole tarvis, õppida, kogeda, mõista, lahti lasta ja edasi liikuda on tarvis. See rituaal on tohutult suur abimees ja tööriist, millega sa saad tagasi tuua oma positiivse meele ja olemuse.

Olgu öeldud, et tegevmist on valge maagiaga ning mitte keegi ei saa selles rituaalis kahju. Siit tuleb kasu kõigile osapooltele.

Lõng tähistab siin rituaalis neid mürgiseid energeetilisi ühendusi, mis ühendavad teid negatiivsusega, negatiivse inimesega, kogemusega, minevikuga vmt.

Must küünal tähistab selles rituaalis just nimelt muutust, negatiivsust, millegi lõpetamist, kaitset, maandust ja inimesi, kellel on negatiivne energia.

Salvei aitab sul lõõhastuda ning veel korra puhastuda nendest negatiivsetest energeetilistest sidemetest. Salvei aitab sul ka need vabastada ja mitte kinni hoida minevikust.

Nõiaseepi on tarvis kasutada selleks, et sa pärast rituaali ennast voolava vee all saaksid veel viimastestki energeetilistest jääkidest puhtaks pesta. Rituaaliseepi võib kasutada ka pärast rasket tööpäeva, konflikti või siis, kui tunned, et sinu kehas on pingeid ja negatiivset energiat.

Altariõli on iga rituaali tegemisel minu kultuuris tähtsal kohal, sest selle eesmärk on austada neid vaimolendeid ja teejuhte, kelle abil ma töötan, kaasaarvatud iseennast. Sellel on ka suur osa selles, et suunata oma tähelepanu ning fookust, sest nende lõhnade tunnetamine ja nuusutamine aktiveerib ajus kohad, mis toovad selguse, fookuse ja tähelepanu täpselt sellele, millele neid rituaali ajal suunata on tarvis. Altariõli kasutatakse pea igas vaimses praktikas tseremooniate ja rituaalide läbiviimisel ning seda tõestavad paljud arheoloogilised leiud.

Tuhk, mis tekib nööride põletamisest tuleb matta oma kodust eemale. Kui sul ei ole võimalik neid maha matta, tuleb sul veenduda, et niidid oleksid täielikult tuhaks põlenud, et need seejärel veega näiteks kraanist alla loputada.

Sul on selleks rituaaliks tarvis:

  • 1 must küünal
  • kuuvett. Vaata siit, kuidas teha kuuvett
  • mitu meetrit musta puuvillast niiti või lõnga
  • kääre 
  • anumat, mis talub tuld
  • puhastavat nõiaseepi
  • altariõli

Aseta kõik vajalikud esemed enda ette. Võid seda rituaali teha istudes või lamades.

Kui oled valmis, määri küünal kokku altariõliga ning süüta seejärel küünal, vaata küünlaleeki mõned hetked, sulge silmad ning hinna sügavalt sisse ja välja 3x. Oluline on hoida rõhk sissehingamisel.

Nüüd on tarvis võtta must niit või lõng ning siduda jalad kokku ja öelda: 

See on see, mis takistab mind oma teel edasi liikumast. 

Järgmisena seo randmed kokku ja ütle:

See hoiab mind vastu võtmata kõike seda, mida olen palunud ja millest unistan.

Nüüd on aeg istuda ja mõtiskleda mineviku negatiivsete ja mürgiste kogemuste üle. Tunneta ka, kuidas nöörid seda energiat neelavad sinu kehast ja meelest enda sisse.

Kui tunned, et olete valmis on aeg lõigata nöörid kääridega läbi. 

Seda tehes tuleb öelda:

Vabastan sidemed, mis seovad mind selle negatiivsusega/kogemusega/inimesega.
Ma tean, et see on minu oma.
Ma liigun nüüd valguses ja vabaduses edasi.
Nii on.

Nüüd on aeg ennast pihustada või enda peale või pealaele pritsida Kuuvett, et enda energiavälja tihendamiseks ja sagedust peenemaks tõsta.

Tunneta, kuidas sinu keha vibratsioonitase tõuseb ning kui oled valmis, võta lahti lõigatud nöör ja põleta see anumas. 

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart (0)

Ostukorv