Mis on Kuuvesi ja kuidas seda teha?

Teeme nüüd ühe asja selgeks. Ma ei ole mingi selgeltnägija. Ma hea meelega ei paneks üldse kaarte kellegi tuleviku kohta. Rangelt olen seisukohal, et iga inimese tulevik sõltub tema olevikus tehtud valikutest ning sellest, kuidas ta õpib, areneb, võtab elu ja iseennast vastu.

Aga! Ma olen nõid. Kogu täiega nõid. Sellega valitseb muidugi kerge konflikt minus, sest mulle ei tundu kõige õigem variant see, et ma ennast või kedagi teist kuidagi sildistaksin. Küll aga, kõik see millest ma unistan, kuidas ma elan, mil moel ma ennast ja oma lapsi haiguste vastu ravin või ennetan haigestumist, see kõik meenutab küll modernse nõia kööki.

Noh ja lisaks muidugi rituaalimaagia tegemine, Kuu poole ulumine, alasti täiskuuvalgel magamine või tantsimine. Maagiaringis laulmine (alasti!) ja nägemuste, sõnumite ja sümbolite vastu võtmine, edasi andmine, tõlgendamine ja analüüsimine. See kõik on minu kirg, otsida seoseid kõige vahel.

Kuu ja mina, me oleme üks meeskond. Ma jälgin kuufaase ning räägin Kuule oma saladustest, unistustest ning võtan vastu iseennast läbi tema peegelduse. Üks mitmest põnevast asjast kõikide Kuu rituaalide juures on Kuuvee tegemine ja selle tarbimine. Kuuveega saab nii palju põnevaid asju teha. Enamus, kes on vibratsioonide ja energiateemaga kursis, mõistavad, et Kuuvee joomine tõstab sinu sagedust. See väljendub heas enesetundes, fookuse paranemises, positiivsetes mõtetes ja üldiselt lihtsalt paremas elukvaliteedis.

Ja üleüldiselt olen ma selline nõid, et mina teen rituaale siis, kui mul on vaja, mitte siis, kui mul on õige kuuseis. Mõnikord on see veidi frustreeriv, sest tahaks mõned asjast lahti saada kohe, panna selle pendli juba liikuma, aga siis pean ootama kas täiskuud või kahanevat kuud, et sellest rituaalist maksimumi välja pigistada. Niisiis, on Kuuvesi selline kerge shortcut, seegasaan teha oma maagiat täpselt siis, kui tahan, sest rituaali jaoks nõutav energia on juba mul purgis olemas!

Kuuvett võib piserdada üle oma kodu, kui soovid vabaneda negatiivsest energiast, näiteks. Sa võid sellega pesta põrandaid või õnnistada enda altarit või jumal-auta, isegi iseennast. Ühtlasi käivad kõlakad, et Kuuvesi aitab hoida sind nooremana, kui seda jood ja pesed sellega oma nägu. See muidugi ei ole teaduslikult tõestatud, kuid Emoto on teaduslikult tõestanud, et positiivse energiaga letud veekristallid on palju ilusama kristallstruktuuriga, kui näiteks tavaline kraanivesi või negatiivsete sõnadega ülevalatud vesi. Eestis tegutsev Holistika Instituut saatis ühe oma koolitusgrupi poolt positiivse energiaga laetud veepudelid samuti laborisse, ning nende tulemused olid äärmiselt silmiavavad. Seetõttu, öelge ikka paar head sõna oma klaasile veele, enne kui selle alla kulistate!

Lisaks kõigele eelnevale, on väga hea teha Kuuveega näiteks süüa või keeta endale teed, võtta jalavanni või pesta kasvõi pesu! Võimalused on lõpmatud!

Kuuvee tüübid

Noorkuu vesi: Noore kuu all laetud vesi. Suurepärane, kui soovid teha loitse seoses uute algustega, näiteks uue töö või ettevõttega, uue suhtega või ka siis, kui kolid uude kohta. Noorkuu vesi sobib suurepäraselt ka äsja istutatud seemnete kastmiseks, et soodustada ja toetada ka energeetiliselt taime tärkamist ja jõudsat kasvamist. Kasvava Kuu vesi: See on kasvava Kuu valguse käes laetud vesi. Suurepärane atraktiivsuse tõstmise, kasvu ja arenguga seotud loitsude jaoks. Kasvava Kuu kuuvesi sobib suurepäraselt nii edu- kui ka rahaloitsudeks, õnne toovateks ja soodustavateks loitsuks. Täiskuu vesi: See on täiskuu all laetud vesi, mis on ilmselt kõige levinum Kuuvee vorm ja seda saab kasutada loitsude ja oma vaimse väe tugevdamiseks. Täiskuuvett saab kasutada peaaegu kõigeks, sealhulgas ka näiteks vanni- ja iluloitsudeks. Kahaneva kuu vesi: Selle kuuseisu all laetud vesi on suurepärane loitsude tegemisel, mis on seotud pagendamise ja ühtlasi ka kolimisega. Ükskõik, kas soovite vabaneda inimesest, harjumusest või mõnest deemonist või häirivast vaimust, on kahanev kuuvesi asjadest vabanemise jaoks kõige väekam. Pimeda kuu vesi: See vesi on laetud pimeda kuu all. See on see periood, mis jääb vana kuu ja uue kuu loomise vahepeale, mil kuud ei ole taevas näha. Kuigi pimeda Kuu ajal pole otsest kuuvalgust, on Kuu energia endiselt tugev ja täiesti olemas. Pimeda Kuu vesi sobib kõige paremini needuste, kinniköitmise* ja isegi surmamaagia ning muu sellise muidu musta maagiaga seonduva jaoks. Kuigi teda kasutatakse palju musta maagia jaoks, peab tõdema, et pimeda kuu vesi sobib suurepäraselt ka näiteks õiglusloitsude, varjutöö ja kaitsemaagia jaoks.

Kuuvarjutus: Ainukene aeg, mil ma Kuuvett teha ei soovita on kuuvarjutuste aegu. Sellistel aegadel on Kuu peegeldus kõverpeeglis ning siis võib selle vee joomine sinu vaimse või emotsionaalse tasakaalu mõneks ajaks kõikuma lüüa. Kuuvarjutused heidavad teatud varje kogu inimkonnale, sa ju ei taha neid endale sisse juua, ega ju? Ja eks oled ju ise ka tajunud, et inimesed on kuuvarjutuste aegu mõnikord täiesti loco’d.

*Kinniköitmise loitse tehakse selleks puhuks, kui mõni inimene valmistab sulle pahameelt või kahju oma tegude ja toimetustega. Selle rituaalse maagia käigus piltlikult seotakse inimene energeetiliselt kinni, et ta ei saaks sulle enam kahju teha. Tegu on musta maagiaga ning seda sooritada noortele maagidele ja nõidadele ei soovita.

Kuidas Kuuvett teha?

See on üsna populaarne. Kuu vesi on siis selline vesi, mis on energeetiliselt kuuvalgel laetud. Kuuvett, nagu eelpool juba manisin, ei looda ainult täiskuu all. Seda saab teha mis tahes Kuu faasi ajal ja seetõttu on neil kõigil ka erinevad omadused. Ma ei peatu sellel teemal pikemalt enam, sest see on juba kõik eespool kirjas!

Kõik, mida te vajate Kuuvee tegemiseks on: Klaaspurk Filtreeritud või allikavesi

Päris äge eks, sisuliselt ei vajagi midagi! Ei mingeid kalleid spetsiaalseid tarvikuid kuskilt salajasest esoteerikapoe vasakust kõige kaugemast pimedas nurgas seisva laeka põhjast. Ei mingit kolme tilka verd ega tunde nõudvat eeltööd.

Mina kasutan Kuuvee tegemiseks kohalikust allikast kogutud värsket vett. Purgid selle jaoks ostsin realiseerimiskeskusest 1.50€ eest. Kui sina sellist pudelit kasutada ei saa, siis kasuta ükskõik millist klaaspurki. Tore oleks, kui sellele saaks kaane ka peale pärast veega täitmist panna! Alustuseks tulekski täita klaaspurk filtreeritud vee või allikaveega. Kui see on täis, oota öö saabumist ja aseta purk kuhugi, kus selle peale paistab kuuvalgus. Jäta see sinna nii kauaks, kui võimalik. Ainuke oluline faktor on see, et sa ei lubaks päikesel Kuuveega kohtuda. Kui vesi on valmis, pane pimedasse kohta, kus ta on päikesevalgusest eemal ning tarvita täpselt nii, nagu tuju tuleb. Mina panen ta külmkappi, kus lapsed ta väga kiiresti ära joovad. Nad väga kiidavad ja ütlevad, et see on parim!

Kes soovib, võib purgi sildistada ka selle valmistamise kuupäeva, kuufaasi, ilma ja astroloogiliste seisudega. Kõik need mõjutavad Kuuvee omadusi. Mina neid sildistanud ei ole, kuidagi väga tüütu tundub see. Plus, ma toimetan oma asjadega nii, et kui see tundub õige, siis see on õige. Mul ei ole tarvis eraldi silte ega meeldetuletusi oma Kuuvee kohta. I already know whats in it!

Vahel ma lisan oma Kuuvee ümber ka kristalle, kui tahan spetsiaalselt millegagi neid veel väestada. Sina võid seda ka teha, aga võid seda ka mitte teha! Tee nii, kuidas sulle endale tundub kõige parem.

Peale Kuuvee on võimalik teha ka Päikesevett. See vesi sarnaneb Kuuveega, kuid Kuu asemel kasutab Päike hoopis oma energiat vee maagiliseks laadimiseks. Päikesevesi sobib suurepäraselt jõu, väe, julguse, õnne, kire loomise ja armastuse loitsudeks. Kasutage seda päikeseenergia loitsudes, rituaalides ja vannides või õnnistusveena. Vaja on jällegi ainult: Klaaspurk Filtreeritud vesi või allikavesi Sarnaselt Kuuveega, täitke klaaspurk filtreeritud vee või allikaveega. Kui see on täis, asetage see mõneks tunniks otsese päikesevalguse kätte. Kui tunned, et vesi on nüüd valmis, tõsta see päikese käest ära. Kes soovib, võib vee ka ära sildistada, märkides sildile kuupäeva, ilma ja astroloogilised seisud. Sarnaselt Kuuveele, need kõik mõjutavad Päikesevee omadusi. Hoida tuleb ka seda vett pimedas ja jahedas kohas.

Päris äge, eks! Nii lihtne maagia, nii vähese pingutusega. Ja ometigi loob see nii palju positiivset meeleolu ja energiat sinu sisse ja sinu koju. Ja mitte, ainult sulle vaid kõigile teistele ka, kes sinuga ühe katuseall elavad või külla tulevad!

analüüs depressioon eeterlik õli eksklusiivne elulill emotsionaalse shokk emotsionaalsus enesearmastus iseenda tervendamine Kaitse kaitserituaal kodu puhastus kristallid kuuvarjutus kuuvesi küünlad Lahkuminek liigne positiivsus loodus meditatsioon noorkuu oktoober positiivsus praktika psühhoanalüüs püha rituaal rituaalid samhain spirituaalsus Stress surnute püha tervenemine Trauma täiskuu tõlvikud Tšakrad unenägu unenäo analüüs viirukid voodoo wicca Ärevus üksildus üksindus

One Reply to “Mis on Kuuvesi ja kuidas seda teha?”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart (0)

Ostukorv