Küünlaga rituaal “Kaitse”

Vaja läheb:

  • Sinine või valge rituaaliküünal
  • Must turmaliin

Süüta küünal, haara must turmaliin oma paremasse kätte ning jäta see sinna terveks rituaali ajaks. Vaata põlema süttinud küünla leeki ja hinga paar korda sügavalt sisse ja välja. Lõdvesta oma keha ja keskendu oma meeltele. Tunnetades küünla soojust tunneta Maaema energiat voolavat jalataldadest üles kõhtu, väekeskusesse. Visualiseeri oma kõhu keskel valguse kera.

Asetage käed kõhule, tunnetad soojust ja väge, seda kuidas energia sinus kasvab. Tunneta, kuidas valguse kera sinu sees laieneb. Luba sellel laieneda üle sinu rinnaku, põleve ja õlgade. Las see haarab terve sinu keha enda sisse ning hingates siis tugevalt välja, on valguse kera laienenud kõikjale sinu ümber.

Tunneta, kuidas energia liigub sinu ümber, kattes sind pealaest jalatallani. Tunneta siis end ümbritsevat energiaga mis annab väge ja valgust ning kaitset. 11. Sellest kaitsesfäärist ei pääse miski muu läbi kui vaid teadlikkus, selgus ja positiivne energia.

Sel hetkel ava silmad, vaata hetkeks küünlaleeki ning ütle loits:

Mul on Maaema kindel kaitse. 

Mul on väge, mis magusalt ka maitseb. 

Mul on jumaliku valguse loor.

Mul on  turvaline, ja see minu tulevikku loob.

Hinga sügavalt ja aeglaselt tundes end turvaliselt ja lõõgastunult. Kui oled muutunud teadvuseseisundist välja tulnud, ning kontaktis taas selle reaalsusega, kanna endaga kaasas mälestust kaitsvast valguskerast mis ümbritseb sinu aurat ning millest tuleb läbi vaid positiivne energia, selgus js teadlikkus. Selle rituaali sulgemiseks süüta tikust Palo Santo puu ning hinga seda sisse ja lase suitsul ja mõnusal aroomil täita oma tuba.

Must turmaliin tuleks pärast rituaali panna jope, käekoti, pükste taskusse või isegi autosse. Sinna, kus seda tihti näed või tunned, et vajad kellegi või millegi eest kaitset või energeetilist distantsi.

Igal hetkel kui tunned, võid taas süüdata küünlaleegi ning oma kaitsvat valguskera uuesti Maaema energiaga laadida.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart (0)

Ostukorv