10.06.21: kuuloomine ja päikesevarjutus – pane kosmiline energia enda heaks tööle!

Photo by Alex Andrews from Pexels

Neljapäeval, 10. juunil 2021 toimub kuuloomine (kell 13.53) Kaksikutes, samas on ka päikesevarjutus, mida sel korral on näha osaliselt ka Eestis. Oleme lõpetamas pöördelist varjutuste hooaega, mil elu on näidanud, mis tuleb tõeliselt maha jätta, et liikuda edasi parema tuleviku ja terviklikuma iseenda poole.

Kui su sünnikaardis on 16-22 kraadi juures isiklikke planeete või punkte KaksikuteAmburiKalade või Neitsi tähemärkides, koged sa selle varjutuse mõju oma elus eriti tugevalt. Aga kõigil on praegu ideaalne aeg kirja panna kõik see, mis elus enam ei teeni, millest tuleb lahti lasta ja millega hüvasti jätta. Pane tähele, et see, mis toimub praegu, seab sihid ja plaanid järgmiseks poolaastaks, nii et ole oma valikutes eriti hoolas!

Rituaale tehes ja manifesteerides tuleb olla ekstra tähelepanelik selles, kuidas oma sõnasid sead. Merkuur on retrograadis praegu veel 22. juunini. Kuna Merkuur valitseb suhtlemist ja kommunikatsiooni, siis praegu on äpardused Merkuuri mõju all olevates valdkondades eriti lihtsad tulema. Seega – rituaalid olgu pigem lihtsad, soovid selgelt sõnastatud!

Päikesevarjutus toimub Kuu Põhjasõlme juures, mis tähendab, et praegused muutused ja energiad näitavad sulle selgelt, mis on see hingelise kasvamise teekond, mida pead järgmised kuus kuud sammuma. Kosmiliselt on asjad väga pingelised. Merkuur on Kaksikute juht, aga on retrograadis; ka varjutus toimub Kaksikutes, kus praegu ka Merkuur pesitseb.

Pane tähele kõiksugust infot, mis sulle siin päikesevarjutuse lähedal praegu tuleb – kõik sõnumid ja märgid on olulised.

Lihtne rituaal kuuloomise ajaks

Nagu öeldud, tasub praegu olla oma rituaalide seadmisega väga ettevaatlik, seega soovitame pigem lihtsamat rituaali, milleks ei lähe palju vaja ja tõenäoliselt on sul vajaminevad asjad kõik kodus olemas.

Pane mängima oma meditatsioonimuusika ja leia kodus rahulik koht. Kui oled harjunud, siis ava ka maagiaring. Kasuks tulevad küünlad, kellukesehelin, viirukid.

Vali välja üks küünal, mis on sinu jaoks eriline. Olgu selleks või lihtne küünal, millele ise erilisuse sisse suunad.

Vaata ka meie rituaaliküünlaid! Neistki sobivad mitmed just selleks rituaaliks.

Mediteeri viis minutit, lõõgastu ja rahune. Too pilk ja mõte oma kolmanda silma peale ning pane tähele, mis sõnumeid sulle kõige valjemalt kostuma hakkab. Jällegi – kuu loomise eel on tark kõigest minna lasta. Kui teed rituaali pärast kella 13.53, siis keskendu sellele, mida soovid enda ellu juurde tõmmata. Sõnastus on väga tähtis!

Nüüd kirjuta nimekiri kõigest, mida tahad maha jätta ja kui soovid, pane paika ka järgmise poolaasta siht. Ära unusta, et universum ei tunne ei-sõna, kõik peaks olema kirja pandud jaatavalt. Vali oma sõnastus ise ja kui soovid, tee sellest väike luuletus, mida enda ette kolm või üheksa korda korrata.

Kui sa töötad kristallidega, võid nüüd ka välja valida oma lemmikkristallid, mis sind just sel hetkel kutsuvad. Aseta need oma altarile või altarinõusse. Selleks võib olla ka tavaline taldrik. Siis aga aseta oma sõrmed nende peale ja ühenda energiad. Oma soovide nimekirja võid jätta kristallide juurde. Nimekirja võid panna oma altarile või aknalauale taimede juurde kuu- ja päikesevalgusse jõudu koguma. Või siis pane see mõnesse muusse endale tähtsasse kohta.

Seejärel täna oma kaitsjaid/saatjaid/ingleid/esivanemaid/jumalusi (kellesse iganes sa usud ja kes sind aitavad). Vaata veel põlevat küünalt, sea oma mõtted paika. Usu ja usalda, et siit edasi toetab universum kõike, mida teed – muide, ta on seda alati teinud…

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart (0)

Ostukorv