Kaitserituaal musta maagia vastu

Seda rituaali saab kasutada Musta Maagia vastu juhul, kui kahtlustad, et keegi on sinu peale pannud kurja silma või needuse. See rituaal on üks mu lemmikloitsudest ja on läbi aegade olnud suureks abiks. Loits on loodud selleks, et purustada kõik Musta Maagia mõjud sinu elust ja kodust.

Mäekristalli on sul tarvis selles rituaalis selleks, et kuna tema omadused on kaitsvad, puhastavad ja selgust toovad siis see tähendab, et see kristall aitab sul puhastada ja tasakaalustada kogu energiavälja. Samuti aitab see kristall sul ennetada erinevaid haigusi ning võtta vastu sõnumeid kõrgematelt jõududelt. Mäekristalli energia on väga kõrge ning peenekoeline.

Valge küünal on tarvilik rituaalis sel põhjusel, et see seisab hea puhastuse (eriti kodu ja sinu enda), kaitse, rahu, tõe ja kuulujuttude lõpetamise eest. Samuti toob selles rituaalis valge küünla puhastamine esilse siirust ning tõde, loob korda ning paljastab varjul olevaid vaenlasi.

Peaingel Miikaeli ikoon, pilt või kaart on vajalik selleks, et tema on kohtumõistmise, õiguse ja taevaste (sõja)vägede juht. Ta seisab aususe ja tugevuse eest, et oma vaenlastele vastu seista ning ta aitab sul luua ekstra tugeva energeetilise kaitse vaenlaste mürginoolte eest.

Altariõli on iga rituaali tegemisel minu kultuuris tähtsal kohal, sest selle eesmärk on austada neid vaimolendeid ja teejuhte, kelle abil ma töötan, kaasaarvatud iseennast. Sellel on ka suur roll, et suunata oma tähelepanu ning fookust, sest nende õlis olevate lõhnade tunnetamine ja nuusutamine aktiveerib ajus osad, mis toovad selguse, fookuse ja tähelepanu täpselt sellele, millele neid rituaali ajal suunata on tarvis. Altariõli kasutatakse pea igas vaimses praktikas tseremooniate ja rituaalide läbiviimisel ning selle olulisust tõestavad ka paljud arheoloogilised leiud.

Selle rituaali jaoks on vaja järgmist:

1 valge küünal

1 Peaingel Miikaeli kaart, ikoon või pilt

1 mäekristall 

1 küünlaalus

Õnnistatud altariõli

Rituaal

Määri küünal kokku õnnistatud altariõliga, aseta see seejärel küünlaalusele lauale või altarile või sinna, kus oled otsustanud rituaali läbi viia. Toeta peaingel Miikaeli kaart küünlaalusele ja aseta kvarts selle kõrvale. Süüta nüüd küünal. 

Vaata küünlaleeki mõned hetked ning hinga sügavalt sisse ja välja. Põhirõhk peab olema sissehingamisel, sest sul on tarvis tuua enda tähelepanu endasse. 

Kui oled enda keskmesse tulnud, tuleb lausuda palve:

Püha Peaingel Miikael,

kaitse mind nüüd selles lahingus.

Olgu minu pool kaitse pahatahtliku pahelisuse ja tema lõksude eest.

Jumal noomigu teid, ma palun alandlikult sind.

Tee Sina, taevase väe vürst –

Jumaliku jõu poolt kõik,

Et saatan ja kõik kurjad vaimud on heidetud põrgusse.

Ka need, kes hulguvad veel kogu maailmas ja otsivad hingede hävingut.

Aamen.

Küünla põlemisel tunned sa, et sul on turvaline olla. Kui tunned end pärast küünla ära põlemist ebaturvaliselt, tuleb rituaali korrata.

Edu ja õnnistusi rituaali tegemisel!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart (0)

Ostukorv