Kuidas puhastada peegleid negatiivsest energiast

Oma lapsepõlve mäletad? Ilmselt oled sinagi küünlaga peegli ees seisnud ja Verist Meerit välja kutsunud, teadmata, kui ohtlikku mängu sa mängisid… Peeglid on väga võimsad maagilised esemed (mõne uskumuse järgi ka portaalid) ning seetõttu tuleb olla teadlik, kuidas peeglitega ringi käia.

Kui peeglitesse hakkab aga akumuleeruma negatiivne energia, siis võib see kiirelt ära rikkuda nii koduse õhustiku – või midagi veel hullemat. Paraku on see oskamatu käitumise puhul kerge juhtuma, kuna peegleid ei kasutata mitte ainult enda välimuse imetlemiseks, vaid ka paljudes rituaalides, tseremooniates ja ka võimsate amulettide loomisel.

Väga oluline on teada, kuidas üldse kodus peegel sättida. Selleks on juhiseid väga palju, kuid tähtsaim on meeles pidada, et peeglit ei tohiks asetada otse välisukse vastu – nii peegeldub majja tulev positiivne energia kohe tagasi ja uksest uuesti välja, samas võõras, väljast tulev negatiivne võib aga peeglisse kinni jääda. Ka magamistoas ei tohi peegel asetseda voodijalutsis. Kui peeglit ei saa mingil põhjusel ebasoodsast kohast liigutada, kata see vähemalt ööseks linaga. NB! Peegel ei tohiks olla liiga kõrgel ega liiga madalal, see peaks olema sel kõrgusel, et kõigil on sinna mugav vaadata.

Peeglitel on suur jõud, nii et võta sel nädalavahetusel ette ja puhasta need läikivad pinnad kogunenud negatiivsest energiast. Tunned pärast seda kohe, et õhk kodus muutub puhtamaks.

Märgid, et peeglisse on kinni jäänud negatiivne energia

Pole vahet, kas sa oled peegli alles ostnud, pärinud või on see sinu kodus pikemat aega olnud. Iga peegeldus, mis pinnalt läbi käib, fikseeritakse. Kui peegel on aga millegi ebameeldiva tunnistajaks, olgu selleks tüli, konflikt või muu negatiivse energia plahvatus, siis jääb ka see energia peegli mällu. Sellest, et peegel on negatiivset ülearu täis, saad aru järgnevast:

  • Sulle ei meeldi enam peeglisse vaadata ja pimedas tundub ta hirmutav.
  • Toas, kus on peegel, näed hirmuunenägusid.
  • Peegelpilt on väändunud.
  • Sa ei tunne end peeglist ära ja sulle ei meeldi end enam peeglist vaadata.
  • Su nägu tundub peegelduses maskina, mis ei kuulu päriselt sulle.
  • Kodused suhted on läinud väga halvaks.
  • Kodus lähevad asjad pidevalt katki, olgu selleks kodutehnika või muud esemed.
  • Sa näed peegelduses asju, mida reaalsuses ei näe.

Peegli puhastamine negatiivsest energiast

Soolaga. Lahusta sool vees ja hõõru peegli pind kolm korda soolveega üle. Kata tumeda linaga ja lausu: «Ma vabastan peegli kõigest negatiivsest. Sool puhastab kõik probleemide allikad. Ma kustutan kogu info, mis siia on salvestatud.» Peeglit ei tohi vähemalt 24 tundi kasutada.

Päikesega. Pööra peegelpind päikese poole. Usutakse, et päikesevalgus põletab sel juhul kõik negatiivse.

Püha vesi. Kui sa järgid kiriklikke tavasid, võid peegli kaasa võtta kirikusse ja lasta seda puhastada püha veega. Suuremat peeglit saab aga puhastada järgnevalt: päevasel ajal pane pühitsetud küünal (saad ka ise rituaaliküünla oma taotlusega pühitseda) selle ette põlema. Loe palve ja lase küünlal lõpuni põleda. Seejärel pritsi peeglit pühitsetud veega, öeldes: «Isa, Poja ja Püha Vaimu nimel. Aamen.» Pärast seda püüa mõned tunnid mitte peeglisse vaadata. Sama rituaali saad teha ka teiste sõnadega, kui kristlikud palved ja mantrad sinu hingega kokku ei kõla. Püha vee asemel kasuta altariõli või kuuvett, pühitseda saad küünlad, nagu juba öeldud ise. Palveks olgu see, mis sinu jaoks kõige mugavamalt ja õigemalt kõlab.

Sobivad rituaaliküünlad leiad siit!

Tseremoonia. Kui suur peegel on muutunud negatiivseks, osta väike taskupeegel. Puhasta see soolaga ja kata tumeda riidega. Pimedas aseta väike peegel suurema vastu. NB! Ära vaata kummassegi peegeldusse!!! Peeglite kõrvale aseta kausike soolaga. Lausu: «Ma juhatan negatiivse suurest väiksemasse. Ma ei tunne hirmu, ma ei küsi paljut. Kõik halb lahkub nüüd mu peeglist. Kustutan kõik halva.» Seejärel aseta väike peegel soolakaussi, peegelpind allpool. Suurem peegel pühi puhtaks pühitsetud vees immutatud lapiga.

Rituaal. Aseta kaks pühitsetud küünalt (sa võid ka ise rituaaliküünlad pühitseda, andes neile konkreetse ülesande, antud juhul negatiivset energiat põletada) peegli nurkadesse. Peegli ette keskele vala puukaussi soola ja soolahunniku otsa pane punane lõngajupp. Süüta küünlad, vaata peeglisse ja ütle: «Ma põletan kõik kurja. Ma sulgen puhta klaasi kolme lukuga, neid lukke murda ei saa. Kõik halb põleb tules.» Kui küünlad on ära põlenud, sõlmi lõngajuppi kolm sõlme ja kinnita peegli tagaküljele, kuhugi, kus seda näha pole. Korista sool ja küünlajäägid, loputa alla voolava veega või viska mõnda veekogusse.

Tõlviku või viirukiga. Loe siit, kuidas kasutada tõlvikuid ja viirukeid puhastamiseks. Nendega saab sama hästi puhtaks ka peegli.

Peeglist vabanemine

Kui sa oled aga otsustanud peeglist vabaneda, siis pead siingi üht-teist silmas pidama. Ära viska peeglit ära täiskuu ajal või kuutõusu ajal. Kõige parem on seda teha kahaneva kuufaasi ajal.

Kui sa viskad peegli prügikasti, viska üle õla peale ka natuke soola.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart (0)

Ostukorv