GLAM&SOUL Subscription Box – üllatus ja kingitus iseendale!

GLAM&SOUL Subscription Box

Ma arvan, et teil on samuti – minu elus piiksub kõik. Kõik need e-posti teated, koosolekute ja ülesannete meeldetuletused, sõnumimärguanded, sissetulevad video- ja tavakõned. Ainult üks piiks, piiks, piiks üksteise teise järel! Armastad ju kingitusi ning küllust? Siis oled kindlasti kuulnud Subscription Box süsteemist. Esimesena Euroopas pakub nüüd von Wicca GLAM&SOUL Subscription BOX püsitellimuse võimalust! Hellita end iga kuu ja aastaringselt ekslusiivsete MUST-HAVE kingitusega. Tee üllatus ja kingitus iseendale – telli GLAM&SOUL Subscribtion Box!

Kingipaki sisust leiad tööriistad, mis annavad väge sinu hingele ja välisele minale. 25% paki sisust on aga puhas ÜLLATUS ja selle avastad alles siis, kui selle kätte saad! Ühtlasi on igas kingipakikeses TASUTA rituaali õpetus koos vajalike tarvikutega.

Miks me üllatusi täis Subscription Box’i tegime?

Elutempo on kohutavalt kiire ning seetõttu kipume iseenda soovi lõõgastusele unarusse jätma, langedes rutiini. Minu soov on alati olnud seda muuta. Nüüd saan seda valmistootena pakkuda ilma, et peaksite aastate jagu õppima terapeudiks, käima läbi kümneid spirituaalseid teemasid käsitlevaid kursusi, lugema läbi tohutul hulgal filosoofilisi raamatuid,raamatuid psühhoanalüüsist, maagiast, esoteerikast ning psühholoogiast ja siis leidma nende kõigi vahel habras tasakaal. Selle töö tegin ma teie eest ära ning sündinud ongi GLAM&SOUL Subscription BOX.

Vahel tundsin ma puudust lihtsalt olemisest. Tundsin puudust sukeldumisest Kreetal, kus kuulen ainult enda hingamist ning vee summutatud kuminat. Kahjuks ei ole võimalik seda kogemust Eesti kliimas iga päev luua ning välismaale sõitmine on ka khm… pehmelt öeldes keeruline.

Üha enam märkasin, et ka teistel inimestel on keeruline toime tulla rutiinsete toimetuste ning muredega ja leida enda sees harmooniat ning tõesti… enese eest hoolitseda nagu kord ja kohus! Seetõttu otsustasin jagada oma saladusi ja nippe, kuidas saavutan endas rahu, tasakaalu ja lõõgastuse maksimaalne tase, olla kontaktis oma põhiolemusega ja lahti lukustada oma täielik potentsiaal. Me ei taha ju mitte midagi muud, kui et me oleksime kuuldud, mõistetud ja armastatud. Just neid tundeid GLAM&SOUL Subscription BOX sinus äratabki!

Kellele ülipopulaarne Subscription Box suunatud on?

Kõigile, kes vajavad hoolt ja armastust ning aega iseendale, kuid ei oska seda võtta ning ilma süütundeta sisustada või nautida. 

Kui soovid arendada endas selgeltnägemise, -tajumise ja/või -kuulmise võimeid on samuti Von Wicca tellimuskarp kõige parem, soodsaim ning ohutum viis, et neid külgi endas arendada või avastada.

Kuidas GLAM&SOUL Subscription BOX’i kingitus tellida?

Sina teed veebipoest tellimuse ning valid sellega ühes ka emotsionaalselt tervislikuma, täitvama ja elu tervikuna usaldavama elustiili. Mina pakin isiklikult sulle kingituse ning saadan selle sulle valitud pakiautomaati. Pakis on küünlaid, ka imeliselt lõhnavad viirukid või tõlvikud, ka kvaliteetseid ehteid ja mõnikord ka kosmeetikat, raamatuid või märkmik soovitustega kuidas ja millega seda täita. Loomulikult on seal sees ka tasuta rituaali õpetus ja soovitused ning rituaali jaoks tarvilikud esemed. Sinul ei jää muud üle kui avada sulle saadetud kingitus, tutvuda paki sisuga ning lihtsalt nautida, lõõgastuda ja tunda end turvaliselt, väärtusliku, hinnatud ja armastatuna.

Iga kuu on Subscription Box’i sisu erinev. Mida täpselt rituaalikarp kuu lõikes sisaldama hakkab saad vaadata minu instagrami kontolt, kui klikkad siia. Juuni kuu GLAM&SOUL Subscription BOX’i on sul võimalik juba eeltellida! Esimese Subscription Box’ide arv on PIIRATUD, seetõttu ongi eelnev registreerimine vajalik, tee seda klikates siia!

Eeltellides GLAM&SOUL Subscription BOX’i praegu, jõuab see sinuni täpselt 10.06.2021!

Tellimused lähevad lukku 03.05.2021. Sama Subscription Box’i enam ei tule ning üllatusena karpi lisatud tasuta rituaali ei jaga.

Ühe GLAM&SOUL Subscription Box’i hind on 45€ + postikulu. Kingipaki koguväärtus on 88€! Aastase püsitellimuse esitaja saab püsiva lisasoodustuse kõikidele teistele e-poes müüdavatele kaupadele –15%!

Hooli endast ja telli kohe ning avasta, kui GLAMUURNE sa võid veel olla, igas päevas, iga päev!

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart (0)

Ostukorv