12 sümptomit, mis käivad spirituaalse ärkamisega käsikäes

Photo by Brett Sayles from Pexels

Meil kõigil on hing, mis on ühenduses kõrgemate jõududega ja saab neilt toetust. Mis täpselt on need «kõrgemad jõud», me küll täpselt ei tea ja erinevates usundites on neid erinevalt kirjeldatud.

Suur hulk inimesi viibib nö spirituaalses unes, kuid sageli juhtub ka, et me ärkame üles. Seda protsessi nimetataksegi spirituaalseks ärkamiseks. See on periood, kui me oleme avastamas enda ja universumi kohta midagi uut ning seda ei maksaks karta, kuna tegemist on otsese teega enda parema tundmise ja õnneni.

Spirituaalne areng tähendab iseenda tundma õppimist, meele, keha ja hinge arendamist. Su keha ja vaimu vahel tekivad veelgi tihedamad sidemed. Ärgata võib automaatselt, tahtlikult või ka kogemata. See võib olla väga aeglane ja järk-järguline protsess, aga see võib olla ka väga järsk ja efemeerne muutus. Millistest märkidest aru saada, et just see on sinuga praegu toimumas?

 1. Sul on rohkem jõudu. Sama ajaga jõuad teha rohkem tööd. Spirituaalse ärkamise ajal võid ka leida, et see, mida sa oled seni teinud, on kasutu või siis sulle su töö enam ei meeldigi.
 2. Sinu intuitsioon hakkab paremini tööle. Kuues meel teravdub, sa teaksid nagu juba ette ära, mis on sulle hea ja mis mitte. Nii valid sa raja, põhinedes mitte loogikal, vaid sisetundel.
 3. Sügelus, tinnitus, seletamatud peavalud. Jah, on ka ebameeldivaid sümptomeid. Kui oled käinud arsti juures ja selgub, et meditsiinilist põhjust neil pole, siis võib tegu olla vaimse põhjusega.
 4. Kirkad unenäod. Mitte ainult meeldivad uned, ka õudusunenäod on erksamad. Ärgates oled täidetud emotsioonidega ja uni on nii reaalne, et võib olla suisa hirmutav.
 5. Energiataseme ja füüsilise aktiivsuse järsk kõikumine. Täna oled valmis liigutama mägesid, homme aga oled kurnatud. See viitab, et sinus on käimas tähtsad protsessid ja õige pea saabub selgus, mis on toimumas.
 6. Kõik, mis oli enne tähtis, kaotab mõtte. Spirituaalselt ärgates su senised kogemused muutuvad justkui tähtsusetuks, on aeg uueneda. See, mis varem oli tähtis, enam seda pole ja ka vastupidi – mis enne ei olnud tähelepanu väärt, kisub nüüd enda poole. On justkui tunne, et kõik, mis minevikus on juhtunud, ei juhtunud sinuga, vaid kellegi teisega.
 7. Sa andestad vaenlastele. Spirituaalse ärkamise ajal me tõesti tahame unustada kõik halva ja andestada neile, kes meile minevikus haiget tegid. See juhtub spontaanselt, ilma kõhkluseta. Me lihtsalt mõistame, et meis pole enam negatiivsust.
 8. Ootamatud pisarad. Spirituaalse ärkamise ajal võivad inimesed nutma puhkeda, kui mõistetakse midagi olulist või ilusat.
 9. Oma kõrgema eesmärgi mõistmine. Sa saad aru, et oled siia maailma loodud põhjusega ja sul on eriline ülesanne.
 10. Sind hakkab tõmbama looduse poole. Tahad minna metsa või matkale, korjata taimi, suhestuda puudega.
 11. Loomad armastavad sind. Kui varem loomad sind vältisid, siis nüüd neid tõmbab sinu poole. Meie neljajalgsed sõbrad tunnevad ära alati inimesed, kes võnguvad kõrgema vibratsiooniga.
 12. Sa oled lahkem ja sentimentaalsem. Sa ei talu enam teiste negatiivsust ja reageerid sellele teravalt. Sinus ärkab kaastunne. See on varemgi olnud osa su iseloomust, kuid nüüd on see intensiivsem.

On veelgi sümptomeid, mis spirituaalse ärkamisega kaasas käivad, kuid need tosin siin on ühed enam levinud. Kui tundsid end siin ära, siis on aeg oma elu üle mõtiskleda…

2 Replies to “12 sümptomit, mis käivad spirituaalse ärkamisega käsikäes”

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart (0)

Ostukorv