Oktoobrikuu Blue Moon

Nagu ühes eelmistest postitustest juba kirjutasin, siis sel aastal on oktoobris kaks täiskuud. Täiskuu mõjutused on juba tunda, ning kuigi võib tunduda, et kaks täiskuud ehk ühel kuul ei ole nii haruldane, siis see, et täiskuu joondub täpselt Samhaini peale, on siiski väga eriline.


Oktoobrikuu viimane täiskuu ei ole küll sinine, kuid kui sa selle täiskuu peale 31.oktoobril vaatad, näed sa midagi haruldast. Nimelt ilmub see Samhaini aegne täiskuu periood meie taevasse ainult iga 19 aasta järel.

Mida see müstiline täiskuu meie jaoks tähendab?

Spirituaalses mõttes on selle täiskuu kõige suuremaks toetavaks energiaks see, et ta aitab meid lõplikult lahti lasta mõndadest aspektidest oma elus ning võtta selge ning positiivne suund tuleviku suunas. See täiskuu liigub jäärast sõnni tähtkujusse, mis just nimelt tähistabki positiivsust, konkreetsust ning elu nautimist ja olevikus elamist.


Kuigi mina isiklikult olen täiesti Kuu inimene, siis ei saa mööda vaadata ka sellest, mis aspektis on Päike. Sel hetkel, kui Kuu on sõnnis asub Päike skorpionis. Miks ma selle välja toon on see, et skorpion hoiab endas energiat, mis vaatab sügavale inimese hinge ning on tohutult spirituaalne. Meie jaoks tähistab see seda, et olenemata Marsi ja Merkuuri retrograadist, julgemad ja kogenumad nõiad võiksid sel ajal (2 päeva enne ja pärast täiskuud) endale midagi loitsida.


Kuna tähtedeseis on tohutult potente ning langeb kokku Samhaini pühaga siis peaksime kõik olema valmis selleks, et igasugu ebatavalisi asju võib juhtuda meiega või meie ümber. Kõiksugu portaalid erinevate maailmade vahel on avatud ning me tunnetame neid tavapärasest rohkem. Ideaalne aeg on just praegu vaadata enda sisse või minna kondama mööda erinevaid reaalsuseid, et koguda informatsiooni ja laadida ennast uue energiaga.


Oleks väga rumal mitte seda energiat ära kasutada, et loitsida endale edu, uut töökohta, paremat palka, et leida erinevatest maailmadest endale vaimseid õpetajaid või lihtsalt õppida tundma iseennast ja oma varjukülgi. Ka seksimaagia ei teeks paha, sest võimalus oma seksuaalelu ja nauding sellest viia teistele tasemetele on äärmiselt suur.


Kirest rääkides peab ära mainima, et käesolev planeetide ja tähtede seis soodustab ka äärmiselt kirglike ning ehmatavate tunnete üles kerkimist, millega sisulises mõttes on tarvis kaasa minna ja mitte laskma sõnnil ja skorpionil ennast kinni hoida. Rahu saab inimese sisse tulla vaid läbi kasvamise ning see tähendab vahel oma emotsioonide ja tunnete laskmist üle piiri. Selliste tunnete lubamist ja oma kõrgemat eesmärki silmas pidades kingitakse meile vabanemine nendest mustritest ja uskumustest, mis takistavad meid täitmast eesmärki ja nautimast elu.


Nii siis võib öelda, et see täiskuu toob meis üles kirge, emotsioone ning suuri küsimusi suhete ja raha valdkonnas. Võttes vastu need emotsionaalsed muutused väetame pinnase selleks, et külvata uued seemned või vanad seemned viljakasse pinnasesse. See protsess võib meis paljudes esile kutsuda ärevust, hirmu ja paanikahoogusid. Kui see on juhtunud sinuga, on viimane aeg lasta ennast emotsionaalselt vabaks ning end enam mitte kontrollida. Sinu ainukene kohustus siin reaalsuses on ainult iseenda ees. Sinu ainukene kohustus hoida fookust on ainult iseendal, sest nagu sees, nõnda peegeldub see ka väljapoole.


See on paradoksaalne, kuid keskendudes vaid iseendale, analüüsides, lohutades, hoides ja toetades iseennast ja oma arengut, aitad sa tegelikult areneda, hoida, lohutada ja analüüsida ka teisi, kes on sinuga samal teekonnal. Iseenda eest hoolitseda tähendab hoolitseda ka kõigi teiste eest.
Terve selle aja, minu poolne põhiline sõnum on, et sa usaldaksid protsessi ning laseksid asjadel lahti rulluda ise. Ära sunni midagi, ära kontrolli midagi, lase kõigel juhtuda ja lihtsalt jälgi. Sina oled selle reaalsuse kaaslooja (rõhk sõnal kaaslooja!). Kaasloomine tähendab seda, et aeg-ajalt pead sa astuma kõrvale ning olema tunnistaja või jälgija rollis, samal ajal kui universum teeb oma tööd. Ära sekku universumi mahhinatsioonidesse, sest see on sama, kui tulistada ennast jalga samal ajal kui pead jõudma punktist A punkti B.


Ma loodan, et sellest kõigest on abi, et see nii-öelda keerulisena tunduv periood üle elada. Iga keerulise perioodi taga on peidus väga lihtne tõde. Kui me jälgime piisavalt kaua ilma süütunde, hinnangute ja süüdistusteta, näeme me olukorra tõelist nägu ning tavaliselt see toob meile suurt rahuldust, rõõmu, edu ja tasakaalu.


Ilusat eesseisvat pühade aega, olge õnnistatud.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart (0)

Ostukorv