Mis on varjude raamat?

Varjude raamat (Book of Shadows) on nõia piibel. See on nagu märkmik, kuhu kogutakse erinevad sissekanded oma teekonnast, retseptidest, loitsudest ja rituaalidest. Pole oluline, kuidas seda märkmiku nimetatakse – maagiapäevik, Varjude Raamat või grimoiriks (Book of Spells).

Kuid see, kuidas oma Varjude Raamatut koostad, mõjutab väga kuidas Sa oma rituaale ja loitse praktiseerid. Olgu see kogumik erinevatest allikatest pärit märkmed, päevaraamatu stiilis või korrastatud sissekanded.  Varjude Raamatusse ei ole vaja teha sissekandeid kõikidest huvitavatest kristallidest, taimedest või loitsudest. Selleks võid endale soetada mõne teemakohalise nõiaentsüklopeedia või alla laadida nutitelefoni vastava äpi.

Kui oled alles beebi nõid, siis siit artiklist leiad juhatuse, kuidas sisse seada endale oma Varjude Raamat.

Kuidas alustada?

Oma Varjude Raamatu organiseerimine on väga oluline. Tähtis on sisse viia selged viited ja lihtsad jaotused. Tähtis on, et Varjude Raamat sobiks Sinu eluga ja rituaalide stiiliga. 

Erinevaid maagilisi sissekandeid saab eraldada vahekaartidega, nagu näiteks – Tarot kaardid, kuumaagia, Jumalanna pühendused, kristalli meditatsioonid, ravimtaimede tinktuurid ja retseptid, enesearmastus, psüühiline kaitse jne. Kõik, mis on Sinule oluline ja mida soovid endas arendada ning praktiseerida.

Lisaks saab oma Varjude Raamatusse lisada välja prindituid rituaale ja retsepte ning pilte. Varjude Raamatu suurus (A5, A4, jne) ja stiil ( liimköitega või kiirköite stiilis märkimik, jne) vali oma sisetunde järgi kui asud oma Varjude Raamatut korraldama ja rituaalset elu planeerima.

Varjude Raamatusse võib lisada:

Mis iganes reegleid, seadusi või kosmoloogiat Sinu praktika järgib, too see esile oma Varjude Raamatus ja arenda seda. Kui ei oska sõnastada kõike, mida praktiseerida soovid, siis loo endale lihtsalt visioon. See on ülevaade sellest, kuidas Sa oma soove – kavatsusi avaldate. Koosta maagia harjutamiseks kava või kirjelda, kus ja kuidas praktiseerid oma maagiat. Varjude Raamat muudab Sinu võlupraktika sujuvamaks.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart (0)

Ostukorv