Miks su kristallid ära kaovad?

Kui see armas kristall aga ära kaob jääb paljude kristalli-armastajate hinge üks tühimik. Ja küsimus, et kuhu see armsake küll jalutas? Kui kristall ära kaob võib see aga täiesti lambist ja… müstilistel asjaoludel mingil hetkel uuesti välja tulla.

Meie kellel kristallid on nagu lemmikloomade eest (see võib olla mingi patoloogia, ma päris kindel ei ole), juhtub, et vahel nad teadmata kadunuks jäävad. Erinevalt kadunud lemmikloomast, kristalle on väga raske tagaotsitavaks kuulutada. Ja kuigi ma olen seda tüüpi inimene kes proovib elada sellise moto järgi, et me kõik oleme üks ja kõiki peab armastama, siis ma siiski leian, et oma kristalli tagaotsitavaks kuulutamine oleks väga imelik.


Juhtub väga tihti, et sinu kristall võib välja tulla hoopis veidrast kohast, kuhu sa seda kindlasti panna ei oleks saanud. Võib juhtuda ka, et kristall tuleb välja üldsegi kellegi teise käest! Mõnikord juhtub aga, et sa ei leia seda kristalli enam mitte kunagi. Minuga on juhtunud mõlemat – kristall on “minema jalutanud” ning välja ilmunud sõbrapoisi auto istme alt (midahekki?) ja ühtlasi on kristalle mida ma olen kaotanud ega tänaseni tagasi saanud.


Kõige loogilisem seletus muidugi asjale on see, et ju sa unustasid lihtsalt kuhu sa oma kristalli panid, aga mina ei rahuldu loogiliste seletustega. Elu aga on minu meelest väga paljudes asjades müstiline ja kõik müstiline on esoteeriline ja kõik esoteeriline on varjatud! Ja just sellepärast on need vastused palju toredamad, sest mulle isiklikult meeldivad saladused ja salajased tõed väga!


Nonii, kuula nüüd tähelepanelikult. Kristallidega on nii, et nad ilmuvad täpselt sinna kuhu nad ilmuma peavad. Kristallid teevad meiega koostööd peenenergeetilisel tasemel. Nad toovad sinu ellu mingisugust energiat mida sa just sel hetkel kõige enam oma teekonna toetamiseks vaja.


Kristallid avalduvad meie reaalsuses siis kui meil nende abi on tarvis. Kui meil neid enam vaja ei lähe, avalduvad nad kuskil mujal.
Indiaanlased uskusid, et on olemas väga tark Kivirahvas, kogukond kristall-olendeid kes organiseerib materiaalse maailma kristallide kadumisi ja ilmumisi. Kivirahval on Indiaanlaste sõnul väga põnev vägi. Nad suudavad manipuleerida aja ja ruumi mõõtmetega.


Indiaanlased uskusid, et Kivirahvas teab täpselt millal sinu aeg mõne kristalli energiaga on ümber.


Seega Kivirahvas kasutab meie kristallide kaotamiseks teleporteerimise võtteid, et jõuda kellegi teise juurde kes neid tegelikult meist rohkem vajavad. Ma ei tea kuidas sinuga küll lood on, aga mina olen tõesti korra oma elus leidnud tänava pealt hõbedasest kristallkäevõru. See käevõru käis ümber minu randme umbkaudu kuus kuud ja töötas minu enesehinnangut puudutavate uskumuste kallal. Olime selles koostöös väga edukad. Kui tema kadumist märkasin, olin kurb, kuid mõistsin, et nüüd on ta teel, et õpetada kellelegi teisele tema väärtust.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart (0)

Ostukorv