Kuidas puhastada kristalle ja mineraale ning kuidas neid laadida uue energiaga?

Tuleenergia

Tuleenergiaga puhastamiseks piisab sellest, kui kasutab küünla leeki. Selleks liiguta küünla leegi kohal kristalle vastupäeva ning kujutle, kuidas kristallist vabaneb väär energia.

Maaenergia

Maaenergiaga puhastamiseks on hea, kui on võimalik kristallid matta mulla alla mõneks ajaks. Aeg võiks olla tunnetuslik.

Võimalik on kristalle puhastada ka meresoola lahusega. Hoida kristalle lahuses 7 päeva ja 7 ööd. Võib olla ka päev või kaks. See on tunnetuslik. Meresool sümboliseerib maaenergiat. Meresool samal ajal puhastab ja väestab kristalle.


Lahuses ei tohi hoida püriiti, malahhiiti, hematiiti ja opaali.

Vesi

Kõige parem on kristalle puhastada voolava vee all. Lase kraanist vesi voolama ja visualieseeri kuidas kristallid vabanevad energiatest, mis enam ei teeni.

Veega ei tohi puhastada seleniiti, malahhiiti, kaltsiiti ja hauliiti.

Suits ehk õhuenergia

Kristalle on võimalik puhastada salvei, palo santo või mõne muu väetaime viiruki või tõlviku suitsuga. Süüta väetaim ja lase suitsul puhastada kristallid. Palun järgi tuleohutusnõudeid!

Pendliga puhastamine

Kristalle on võimalik puhastada ka oma pendliga. Selleks võta pendel ja küsi, kas ta vajab enne ise enda puhastamist. Kui pendel on ise ennast ära puhastanud, siis võib talle anda ülesande puhastada teisi kristalle. Kui pendel on seisma jäänud, siis on tema töö tehtud.

Kristalle puhstades võib lausuda soovikorral: “vabasta endast võik väärad energiad, mis mind enam ei teeni ning hoia alles energiad, mida ma vajan oma teekonnal”. Julgustan Sind looma ise enda loitus või mantrat.

Kuidas kristalle laadida ja kui tihti seda tegema peab?

Kristalle on hea laadida päikese energiaga. Aga pea meeles, et kõik kristallid ei talu liigset päikest, kuna nende väljanäegmine muutub ja võib tuhmuda. Ole ettevaatlik seliste kristallidega nagu ametüst, apetiit, tsitriin, fluoriid, roosakvarts, safiir, suitsukvarts, akvamariin, kuntsiid.

Kristalle saab laadida ka küünla leegi kohal neid liigutades päripäeva suunas.

Puhastada tuleb kristallid kindlasti enne kui nad endale kasutusele võtad. Hiljem on kristallide puhastamine tunnetuslik. Täpselt nii tihti kui ise seda vajalikuks pead. Kristalle on hea puhastada ka pärast tüli.

Hoolitse oma kristallide eest ning jälgi, et keegi teine neid ei puudutaks. Inimeste energiad mõjutavad kristallide võnkeid. Kui keegi on negatiivse energiaga, siis tema negatiivsus jääb kristalli ning kristall hakkab edastama negatiivseid võnkeid.

Mis edasi?

Peale seda, kui oled kristallid puhastanud ja laadinud, võid kristallid pühitseda või anda neile eesmärk. Võta kristall endale pihku ning lausu südamest endale sobiv pühitsus – ma pühitsen Sind enda kõige kõrgemaks hüvanguks.

Kui oled endale välja valinud kristalli, mis resoneerub sinu kavatustega, siis anna kristallile eesmärk – ma programmeerin Sind toetama mind energiatega mida ma vajan oma teekonnal.

Julgustan Sind looma ise enda pühitsust või taotlust. Me kõik oleme unikaalsed ja vajame loomingulist, et toetada end oma teekonnal ja kuulata oma enda südamehäält.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart (0)

Ostukorv