Kas sa oled Wicca? 10 märki, mis sellele viitavad.

Tundub, et üldsuses on kallutatud arusaam sellest kes on nõiad ja mis on Wicca või mida tähendab olla Wicca. Minu eesmärk on need kallutatud arvamused kummutada. Kas sina oled Wicca?


Esiteks pean kohe ütlema, et kõik Wicca’d ei ole nõiad ja kõik nõiad ei ole Wicca’d. Wicca on rahumeelne religioon mis hindab harmooniat, tasakaalu, loodust ja inimest. Wicca’t on väga raske lahti seletada, sest see on religioon mis ajaga areneb, kohaneb ja laieneb.


See inspireeris mind kirjutama üles neid järgmisi kümmet punkti. Me oleme kasvanud kristlikus maailmakäsitluses, patriarhaalses maailmas. Paljuski oled kindlasti sina otsinud vastuseid eksistentsiaalsetele küsimustele, nagu minagi.


Wicca on üks paganlik religioon mille pühasid kristlik religioon on üle võtnud. Kristlus on religioon mis on loodud kapitalismi toetamiseks.
Sina aga oled Wicca kui need järgmised punktid käivad sinu kohta.

1. Sulle ei meeldi suured rahvamassid.

Wiccana tunnetad sa teiste inimeste emotsioone ja energiaid. Need tulevad üle sinu nagu tormituuled, jättes sind räsituks. Pärast pikki tunde suures rahvamassis või suurlinnas viibimist tunned, et vajad olla omaette. Enese laadimiseks on tarvis aega. Aega, et olla täiesti üksinda.


2. Surmajärgne elu, ennustamine, horoskoobid, astroloogia ja kõik üleloomulik pakub sulle huvi.


3. Sa korjad huvitava energiaga asju loodusest.

Näiteks võtad sa maast üles linnusulgi, kive, kristalle, puuoksi, tammetõrusid ja käbisid, merekarpe, liiva või sammalt. See lihtsalt tundub õige ja mõnusa enerigiaga.


4. Sa armastad loodust ning tunned, et oled sellega tugevas ühenduses.

Sa oled tundlik hooajalistele muutustele, ilmastikule ning kuufaasidele. Vaid põgus jalutuskäik metsas või mereääres rahustab või rõõmustab sind, viies sind hoopis teistsugusele maailma tajumise tasandile.


5. Sa eelistad kullale hõbedat. Oled alati selle poole rohkem tõmmatud olnud, sest hõbe on Kuu värv.


6. Sa tunned tugevad seotust nelja elemendiga: Maa, Õhk, Tuli ja Vesi.


7. Sa naudid tormilist ilma.

Tunned ennast energeetiliselt ja elavalt kui müristab ja lööb välku. Armastad vihma ning eriti seda lõhna mis on peale värsket vihma.
8. Eelistad päevasele ajale öist pimedat aega. Leiad, et öises pimeduses on turvalisem, lohutavam ja rahustavam kui päevaes ajas. Öösel särab Kuu ja sa armastad seda vaadata (ning temaga rääkida).


9. Sa oled empaat.

Inimesed tunnevad end sinu läheduses piisavalt mugavalt ja turvaliselt, et ennast väljendada. Et jagada oma mõtteid ning tundeid, muresid ja probleeme. Sa tajud teiste inimeste tundeid, ja emotsioone, isegi nende mõtteid. Sa oled loomadega väga lähedane, loomad on sinu jaoks väga olulised ning sinu meel muutub härdaks kui näed hulkuvat looma.


10. Sind on alati paelunud nõiakunst, maagia ja rituaalid.

Sa tunnetad, et selles maailmas on midagi enamat kui paljale silmale paistab ning see mida meile selle maailma kohta õpetatakse. Sa oled selles osas alati teistest erinenud ning otsid vastuseid.

Mitu punkti neist kümnest sinu suhtes kehtivad? Kas oled Wicca?

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart (0)

Ostukorv