Asi selgeks: Kuidas ja milleks kasutada pendlit?

Kuidas küll pendel töötab? Mõned arvavad, et seda kontrollitakse oma käte liikumisega ning nii tõesti võibki ka juhtuda, kui pendel ei ole programmeeritud õigesti ja kui sa ei sea oma kavatsusi selgelt. Kirjutangi sellest, kuidas mitte alateadlikult mikroliigutustega oma pendlit mitte liigutada vaid võtta vastu läbi pendli sõnumeid oma kõrgemalt minalt või teejuhtidelt.

Kõige olulisem asi on oma pendlit tundma õppida nii, et sellega tuleb lihtsalt harjuda. Häälestu pendli energiale ning häälesta pendel iseenda energiale, pane need energiad omavahel tööle, ühildu nendega, integreeru. Kõige lihtsam viis seda teha on kanda pendlit enda keha vastas. Naised saavad nt kanda seda enda rinnahoidja sees, võimalikult südame lähedal. Teisd kannavad seda kaelas, hoiavad meditatsiooni ajal käes või kannavad lihtsalt taskus. Põhiline on, et see oleks pidevalt sinu kehaga kontaktis.

PENDLI KASUTAMINE

Milleks pendlit kasutatakse?

Võimalusi oma pendlit kasutada on mitmeid. Sa võid nt kasutada pendlite diagrammi, küsida jah või ei küsimusi ning vaadata selle kõikumist. Variante diagrammides on palju. Mõned neist sarnanevad ouija tahvlile, kus sellel on nii jah ja ei, kui ka tähed. Sellel tuleb jälgida, kus pendel kiigub, et üles märkida, millistele tähtedele see viitab, et lõpuks näha, mis sõnumi sa sellest kokku kirjutada saad. Kui sul aga pole kodune kokku veerida tähti on ilmselt müügil ka graafikuid, millel on ainult jah, ei, ja võib-olla vastused. Tegelikult saad sa ju mõne tahvli täiesti ise teha. Kui pead valima mitme erineva asja vahel, võid paberile kirjutada mitu varianti ja hoida siis pendlit igaühe kohal, et näha, millisele see kõige paremini reageerib.

Väga tavaline asi, mida pendliga teha ja mis on iga inimese elus ilmselt kõige kasulikum, on kadunud esemete leidmine. See oli kunagi minu lemmiktegevus pendliga. Juhtumisi oli kord nii, et mul oli pult kadunud. Mis siis ikka muud, kui et lihtsalt hakkasin küsima. Esitasin esialgu kontrollküsimuse: “Kas minu telekapult on minu majas?” Kui see ütles „Jah”, siis võisin ma ju edasi küsida: „Kas minu telekapult on elutoas?”, „Kas minu telekapult on wc’s?”. Jõudsin küsida läbi kõik ruumid oma kodus, kuniks ma jõudsin välja küsimuseni “Kas minu telekapult on köögis?” Väga kummaline, kuid siin hakkas pendel tegema ringe, mis minu pendlil on “Jah” vastuseks. 

No hästi, sain siis oma vastuse, et kuhu minna. Seisin siis köögi ukseavas ja palusin kõigutada oma telekapuldi suunas. Nüüd hakkas see kõikuma külmkapi suunas. Ma lahvatasin muidugi naerma, läksin siis külmkapi suunas, avasin ukse ja ennäe-imet, seal see kuramuse pult oligi! Ärge küsuge, kuidas see sinna sai, mul pole aimugi.

Mitte ainult kadunud asjade leidmine pole põnev ja kasulik, vaid tõeliselt kasulik asi pendliga on ka tšakrate lugemine. Kui oled ravitseja või reikitervendaja, võid seda pendliga lugemist teha tervendusseansil. Nimelt pöörlkevad meie energiakeskused teatud pidi ning pendlit hoides tšakra kohal näed sa, kuidas seal see energia liigub. Ma ei hakka siia kirjutama, kuidas see täpselt käib, sest te ei jõuaks nii palju lugeda…

Kokkuvõtmalt võib lihtsalt ära mainida, et pendli liikumine võib olla kas tugev ja joondatud või kui tšakra on blokeeritud, ei pruugi see üldse liikuda või võib hoopiski minna vastupidises suunas. Seda on endale üsnagi keeruline teha, seetõttu on seda teisetele inimesele palju lihtsam teha… Üks minu lemmikasi mida pndliga saab teha veel on välja pendeldada, kas kuskil kehas on mõni organ haige, on olnud mõni luumurd, kas veri või närvid ei käi korralikult läbi või on häiritud… Ma pean muidugi tunnistama, et pole seda osa pendlitööst enam aastaid praktiseerinud teiste peal, kuid vahetevahel enda mõõtmisi teen ikka.

Kuidas pendlit kasutada?

Kuidas sa seda teha soovid, on tegelikult sinu enda otsustada. Lepi oma pendliga kokku, et jah sõna on liikumine ühes suunas, ei sõna on aga liikumine teises suunas. Mõnikord, kui sinu pendel on väga võimsas kristallist siis on paslikum sul küsida, milline on sinu pendli jah ning siis milline on sinu pendli ei. Meie e-poes on müügil lasuriidist pendlid ning nende pendlite käest ma rangelt soovitan küsida: “näita mulle oma jah sõna” ning “näita mulle oma ei sõna”. Anna aega, et pendel saaks sulle oma vastuse öelda ning pea küsimuste vahel pause. Küsida võid ka muid liigutusi, näiteks et milline on tema võib-olla, milline aga on tema “ma ei tea” jne. 

Järgmine asi, mida oleks vajalik teha, kui pendlilt on saadud jah ja ei sümbolid, on esitada pendlile kontrollküsimused. Seda tuleb tegelikult teha iga kord, kui hakkad oma pendlit kasutama. Vahet pole, kas pendel on siis uus või vana. Eriti aga, kui alles alustad pendliga töötamist on vajalik alati esitada pendlile kontrollküsimusi, sest ainult siis sa tead, et saad täpseid vastuseid. Esita pendlile lihtsaid küsimusi, millele sa ise ka ikka vastust tead. Selles suhtes näiteks on väga lollikindel küsida, kas sinu nimi on näiteks Malle. Mina küsin ikka oma nimega, kuid vahel küsin ma tõesti, kas minu nimi on Kalle või Malle. Nalja peab ju ka saama…

Nüüd aga tõsisemate teemade juurde. Üks tõeliselt oluline asi, mida iga kord enne pendli kasutamist alustada on läbi tulevate vastuste allika väljaselgitamine. See on väga väga oluline. Kui sa ei tee kindlaks, või ei saa eesmärki, kust soovite, et need vastused sinuni tuleksid, tulevad vastused vaikimisi sinu alateadvusest. 

Sealt saad sa aga kahjuks väga ebatäpseid vastuseid, sest sageli pole sinu alateadvus just kõige erapooletum. Võid nimelt saada vastuseid, mis põhinevad hirmul, kahtlusel või igatsusel mingi teatud vastuse järele, mida soovid saada. Ja see on puhas meelepete, seda ei ole lihtsalt vaja. Tee kindlaks, et need vastused, mis sa saad pärineksid sinu kõrgemalt minalt. Iga kord, kui alustad seanssi, see tähendab, et iga kord, kui soovid kasutada oma pendlit, olenemata kasutatavast sõnastusest, tuleb sul esitada otsekohene taotlus: “Ma tahan, et minu pendli vastused tuleksid minu kõrgemalt minalt. Ma tahan, et vastused oleksid minu ja kõigi asjaosaliste jaoks kõige kõrgemad ning teeniksid kõrgeimat eesmärki. “

Kuidas saada parimad vastused?

Küsimused

Pendliga on kõige lihtsam tavalisem küsida jah või ei stiilis vastustega küsimusi. Nende küsimuste sõnastamine peaks toimuma viisil, mis on sinu suurimaks hüvanguks. Samuti peaks vältima küsimuste esitamist, mis võiksid olla mingisuguse subjektiivse arvamusega vastus. Näiteks ei ole mõistlik küsida kas sa peaksid seda, teist või kolmandat või ükskõik mida tegema? Küsimuste sõnastamisel tuleb olla väga konkreetne, nii et selles ei oleks mitte midagi segadusse ajavat.

Kõik peab olema üheselt mõistetav. Näiteks võid sa küsida vabalt sellise küsimuse: “Kas ma peaksin homme minema õhtust sööma oma kallima Allariga Pegasuse restorani? Siin küsimuses on konkreetsus ning miski ei saa siin segamini minna, kuid siiski on see küsimus, milles energia on pisut paigast ära. Kas sa saad aru miks? Mõtiskle sellel hetk.

Küsimused, mida sa oma pendlile esitad, peavad olema sinu suurimaks hüvanguks, pea seda meeles. Kui tuleb vastus siis see teenib sinu kõrgeimat ja suurimat hüvangut. Pendlid oskavad tulevikku ennustada ja pendliga on võimalik saada väga täpne vastus. Sellest vastusest saab tulevik. Teisalt aga ära ole naiivne ning pea meeles, et tulevik on alati igas hetkes muutuv, iga väiksemgi asi, mida sa teed, võib nii sinu, kui teiste inimeste, kes on sinu ümber, tulevikku muuta. 

Paremad küsimused on küsimused, mis on küsitud praeguse hetke kohta: “Mis on”, mitte “mis saab”. Selle asemel, et küsida „kas ma peaksin midagi tegema”, tuleks küsida: „kas minu parimates huvides on midagi teha?” Sel moel küsid sa viisil, mis küsib, kas see on sinu kõrgeima hüvangu nimel. Kui aga peaksid küsimuse formuleerima viisil: „kas ma peaksin”, on selles küsimuses sees juba eos mingisugune arvamus. 

Mis sa arvad, et kui palju kordi oled küsinud arvamust või nõu inimestelt või, kui juba kasutad pendlit või tarot kaarte ja kuigi oled päris head nõu saanud, teed ikkagi seda, mida kavatsesid teha, täielikult hoolimata sellest, mida teine ​​inimene või pendel sulle ütleb? Sellepärast on parem alati formuleerida oma küsimus: “kas see on minu huvides”. Tunneta ise, kui erineva energiaga need küsimused on, siis mõistad ka, miks neid on vajalik nii sõnastada.

Kui esitad küsimusi teise inimese kohta, tuleb seda küsida sellisel viisil, mis on keskendunud sinu ümber. Ära küsi: „kas ta teeb nii ja nii” või “kas ta ikka armastab mind”. Need on mõttetud küsimused, mis suure tõenäosusega jooksutavad sinu pendli energiast tühjaks ning sa saad heal juhul nõrga vastuse, halvemal juhul lihtsalt sirgelt suvalise ja vale vastuse. Ole kaval ning küsi hoopiski: “Kas mul on õigus uskuda, et ta teeb mulle nii” või pigem “Kas mul on õigus, kui ütlen, et see inimene mind nii armastab”. Vot need on konkreetsed küsimused, mis annavad sulle selged vastused ning loovad sinu ja pendli vahele sideme ning toetava ja turvalise suhte.

Ennustamine

Ükskõik missugune ennustamine ennustab tegelikult täpset tuleviku, kuid see on see tulevik, mis on kirjas sinu praeguste energiatega. Sul on endiselt vaba tahe ning kõik, mida sa teed või sinu ja sinu lähedaste tulevikku muuta. Niisiis olen ma ära selgitanud, miks ma ei armasta väga ennustada ning panna tuleviku peale teile kaarte. Kunagi, aastaid tagasi ütles minu kõrgem mina mulle, et kõik võivad tulevikku ennustada, soovida, luua, kuid inimestel on raskused mitte tulevikus vaid siin – olevikus. See oligi minul signaal, et vastuseid ja lahendusi tuleb leida siin ja praegu, mitte sobrada minevikus või unistada ilusast tulevikust. Niisiis pea seda meeles, kui proovid oma uue pendliga tulevikku ennustada. 

Segased vastused

Tuleb aga kindlasti ette hetki, kui su pendel annab sulle nõrga vastuse. Võib-olla näeb see välja nagu jah, kuid sa ei ole selles kindel. Parim, mida selliselk juhul teha, on paluda, et pendli vastus oleks selgem. Mulle meeldib küsida: “Kas saate anda mulle selgema vastuse?” Üldiselt pendel vastab. Kui see aga nii ei ole, tähendab see, et peaksid tõenäoliselt vaatama üle oma küsimuse ja esitama selle muul viisil või täielikult sõnastuse ümber formuleerima.

Pendli korrashoid

Nagu kõiki muidki asju, tuleb ka oma pendlit hoida korras. Igasuguseid kristalle või ennustusvahendeid tuleb tegelikult puhastada nende kasutamiste vahel. Seda saad sa teha teha salveid, viirukeid või palo santot põletades. Kristalle võid ka soola sisse panna, hoida neid käes ning lausuda kavatsusi või loitse. Samuti on hea teha nt energeetiline puhastus, kus näiteks läbi käte või oma kolmanda silma kaudu puhastad energiavooluga pendli, tarotkaardid vmt. Tee nii, nagu sulle on kõige mugavam ja kodusem. Oluline on, et see saaks tehtud, sest vana energia ei tohiks pendlisse koguneda.

Pendel igapäevaelus

Võid oma pendlit sõna otseses mõttes kasutada kõigeks. Eriti, kui sa paned oraaklikaarte või tarot kaarte, siis kui mediteerid, lähed tööintervjuule, investoriga rääkima, palka juurde küsima. Võta oma pendel kaasa nt koosolekule või tööjuurde, kui sa ei tea milliseid otsuseid vastu võtta.  

Oletame, et tahad teha mingisugust otsust, sa oled selle pabrile kirja pannud ning nüüd võtad välja oma pendli. Küsid pendlilt selle kohta ning pendel ütleb sulle jah sõna, andes sellega nagu märgi, et sa teed õigesti või, et oled õigel teel. See ju annab sulle kinnitust ning ühtlasi teeb sind enesekindlamaks oma valikutes ning otsustes, sest sa tead, et abi ja nõu tuleb kelleltki, kes töötab sinu kõrgeima hüvangu nimel, mitte oma hämarate agendade ja haavade valguses või pimeduses.

Kasuta pendlit ükskõik mille jaoks. Näiteks mine sellega poodi, vali reisid, osta kristallid, uued püksid, saapad või mine kohtingule. Sa võid pendlit kasutada ükskõik missuguste otsuste tegemisel. Ei ole vaja olla pendli kasutamiseks ei nõid ga teha raskeid ja keerulisi rituaale. Mis iganes vaevab sinu mõtteid, ükskõik kui suure vastutsega küsimus see ka ei oleks, pendel aitab leida parima võimaliku lahenduse ja vastuse, mis teenib sinu kõrgeimat eesmärki ja huve.

Lisa kommentaar

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Shopping Cart (0)

Ostukorv